Fórum

You need to log in to create posts and topics.

Chyby v popise/nazvoch itemoch na webe

Zdravím , neviem kde som to mal hodiť ale myslím že najlepšie miesto je tu. Každopádne, na webu som našiel pár chýb v názvoch u itemov a preto som sa rozhodol, že to napíšem na forum aby sa to opravilo. Napíšem tu link kde to presne je a aký item.

Itemy

Diamantový set lorica segmenta | miesto "Unbreaking" je tam Unbneaking.

Varlakov pekelný luk | miesto "Power VIII" je tam Power VII

Chýba tam jeden legendárny štít čo ide získať z questu v Addolane, ten čo má mending unbreaking V a thorns IV.

Mec Falcata | v hre čo som meč testoval nebola atributa Unbreakable , na webu ale je napísaná, + tam chýba ten attack damage v tom popise na webe.

Potom nejaka nová sekera čo je Uncommon, smite IV má fire I a niečo ešte, videl som ju len v /ah raz ale na webe nie je keď som sa pozeral.

Na serveri:

U diablových nožníc je v popise napísane "Diablove nožnice, ktorými si SI kedysi strihal bradu. Na webe je tam len 1x "si" a tak to má aj byť, len v hre je to "si" napísané 2 krát. + k tomu v hre tam neukazujú tie enchanty čo na webe sú: Silk Touch , Curse of Vanishing a atributa Unbreakable.

Meč Spatha | v diovej bedni padá ten meč bez enchantu sweeping edge IV , ale v brlohu kallisto padá s ním, alebo je to naopak, teraz neviem, + na webe tam tiež chýba v tom popise ten sweeping edge IV enchant.

Meč Gladius | Ten istý prípad ako u meča spatha, akurát že keď ten meč padne z bossa, má aj sweeping edge IV , ale ak ho získate z pokladu, dá vám ho bez neho.

To je zatiaľ všetko, keby niečo ďalšie nájdem, tak to dopíšem ako príspevok.