Projekty

Server MidasCraft Project vznikol predovšetkým ako akási alternatíva k štandardným Creative serverom, ktoré môžete nájsť na akomkoľvek serveri. Výhodou nášho serveru je, že hráči si môžu vyskúšať GM 1 a WorldEdit či VoxelSniper priamo v reálnej krajine na reálnej mape, ktorú vytvoril náš autor pre účely serveru.

Vitajte v sekcii projektového sveta nášho serveru. Ako už vyplýva zo samotného názvu – keďže ide o projektový svet, budete na ňom môcť realizovať všetky svoje projekty, ktoré by boli pre Survival až príliš náročné na suroviny, čas a spôsob stavby.

Projektový svet je zložený z niekoľkých rôznych máp, na ktorých si môžu hráči s dobrými staviteľskými skúsenosťami realizovať svoje plány, predstavy a sny a to všetko prostredníctvom CREATIVE MODE. Všetky mapy, ktoré u nás na serveri nájdete, sú mapy vytvorené naším autorom pre účely serveru.

Na Projektovom serveri sú v súčasnosti 3 základné ranky (mimo adminov):

  • [N] – Návštevník – Je základný rank, ktorý toho na serveri veľa robiť nemôže a je určený hlavne na prehliadku serveru a stavieb iných hráčov. Má k dispozícii príkaz /fly.
  • [S] – Staviteľ – Je rank, ktorý je prideľovaný hráčom, ktorí majú nárok na stavbu na projekt serveri. Hráč má k dispozícii Creative mód, bez World Editu. Ide o prvý stupeň staviteľa, na základe ktorého je po kontrole adminom povýšený na rank Staviteľ+, kde má k dispozícii už aj World Edit. Má k dispozícii jednu rezidenciu s rozmermi 300 x 300 blokov. Vytvorenie rezidencie je bezplatné.
  • [S+] – Staviteľ+ – Je už podstatne skúsenejší staviteľ, ktorý už predviedol svoje staviteľské umenie a má nárok až na tri rezidencie s rozmermi 300 x 300 blokov. Hráč má k dispozícii Creative mód vrátane možnosti použitia World Edit a Voxel Sniper pluginov.

Vzor žiadosti o pridelenie rank [S] – Staviteľ nájdete priamo tu:

  • Vek:
  • Váš herný nickname:
  • Ako dlho hráte na serveri (RPG & Survival alebo Skyblock):
  • Ako dlho hráte Minecraft:
  • Ukážte nám nejaké svoje stavby: (nahrajte ich sem prosím cez stránku Imgur.com)
  • Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):

Žiadosti o rank [S] – Staviteľ môžete podávať priamo cez naše herné fórum v príslušnom topicu.

Mapy pre náš server urobil autor Padvender.


Ukážky našich máp: