Otvorenie serveru a I. Vek – Genesis

Vítame všetkých dobrodruhov na našom Survival & RPG serveri pre slušných hráčov! Ako vidíte, dnešným dňom sa pre vás otvára úplne nový svet s RPG tématikou a rôznymi vychytávkami. Server sa momentálne nachádza vo vývojovej fáze – Betaverzia, ktorú označujeme ako Genesis.

Dnešným dňom, teda 06. mája 2017 je sprístupnený Survival svet pre všetkých slušných hráčov, ktorí vedia, čo je dobré a radi si spríjemňujú voľný čas hraním Minecraftu. So spustením serveru zároveň začal prvý vek Genesis. S jeho začiatkom sa na serveri začala objavovať aj mýtická postava Prekliateho kráľa Midasa, ktorý hráčom bude zadávať v každom veku rôzne úlohy. Jedine po splnení všetkých jeho úloh hráčmi a po vzájomnej spolupráci bude možné posunúť náš server do ďalšieho veku.


Aktuálne úlohy od Prekliateho kráľa Midasa v prvom veku:

  • Hráči si musia vytvoriť základne (rezidencie), z ktorých budú vyrážať na výpravy do Dungeonov.
  • Hráči musia preskúmať celú mapu. Až po kolonizácii a objavení minimálne 60% mapy Survival sveta, dorazí do prístavu loď, ktorá hráčov dokáže preniesť do sveta Dungeonov a dobrodružstiev.
  • Označiť na Facebooku, že sa vám náš server páči. Na postup do ďalšieho veku potrebujú hráči mať na Facebookovej stránke aspoň 60 like!

 

Od tejto chvíle môžete začať budovať svoje rezidencie, získavať potravu a vydať sa ťažiť suroviny. Postupom času a následným vývinom serveru dôjde k ďalším zmenám.  Uskutočniť ich môže iba mýtická postava, kráľ Midas. Na serveri sa počas prvotného veku Genesis bude priebežne objavovať, aby hráčom zadával úlohy a pridával nové veci. Je zároveň jedinou bytosťou, ktorá má moc odštartovať nový vek serveru. Keď sa čas naplní, Prekliaty kráľ Midas sa znovu objaví…