Rybár Galon dorazil na server!

Na náš server dorazil už jeho druhý stály obyvateľ. Po Starostovi Milanovi, ktorý ponúka za výhodné ceny výmenu tovaru, si cestu na server našiel tentoraz Rybár Galon. Rybár Galon celý svoj život miloval oceán, ale ťažká morská choroba mu znemožňovala plaviť sa na zaoceánskych lodiach a objavovať nové svety. Rozhodol sa preto, že sa stane najlepším rybárom, akého kedy server videl a sľúbil Prekliatemu kráľovi Midasovi nemožné – že mu bude pravidelne dodávať obrovské množstvá rýb. Ako to však býva, sľuby sa sľubujú a blázni sa…. no to je jedno….

Galon je teraz v úzkych a prosí hráčov o pomoc pri chytaní rýb. Pokiaľ mu pomôžete nachytať 2 stacky rýb pre Midasa, nielenže vás finančne odmení, ale k dispozícii vám dá aj Rare item – “Galonov rybársky prút“.

Pozor však na to, kde ryby chytáte. Kráľ Midas totiž ľahko spozná inú chuť ryby ulovenej mimo jeho prístavu a preto je pre úspešné dokončenie questu úplne nevyhnutné, aby sa hráči zdržiavali a lovili ryby v bezprostrednom okolí Rybára Galona, ktorý si ich kvalitu kontroluje.


Úloha: Ulov 128 rýb v prístave na spawne.

Odmeny: 1000 eur, 10 questových bodov a Galonov rybársky prút.

Interval: Quest je opakovateľný 1x denne


Ako sa prihlásiť na quest?

Na quest sa prihlásite veľmi jednoducho. Stačí, ak prídete k Rybárovi Galonovi, ktorý sa nachádza na prístavnom móle a kliknete naňho pravým tlačítkom. Následne sa vám objaví v chate takáto ponuka:

Do chatu musíte preto napísať poradové číslo questu, ktorý chcete prijať. V tomto prípade to bude 1 a potvrďte ENTER.

 

Následne vám Rybár Galon popíše quest, ktorý musíte splniť. Ak ste rozhodnutí ho splniť, napíšte do chatu proste YES pre začatie questu, alebo NO, pre ukončenie. Priebežné plnenie aktuálneho questu si môžete skontrolovať príkazom /quest.