Prvý dungeon – Jaskyňa Damalisu

Na našom serveri sme dnes otvorili prvý spomedzi hromady Dungeonov. Je ním tzv. Dungeon Damalisu. Hráči sa budú musieť popasovať so zákerným Nemŕtvym rytierom Damalisu – za to však budú môcť získať špeciálne itemy.

Damalis bola kedysi nádherná obchodná loď, ktorá sa plavila spolu s posádkou na náš server. Jej osadenstvo tvorili prevažne utečenci a vyvrheli, ktorí sa rozhodli ísť hľadať lepšiu budúcnosť práve do kráľovstva kráľa Midasa. Tesne pred ich pristátím sa ale prihnala strašná búrka, ktorá Damalis potopila na dno oceánu. Trosečníkom sa však napriek tomu podarilo zachrániť poklady, ktoré viezol Damalis na svojej palube a rozhodli sa preto, že ich ukryjú do neďalekej jaskyne.

 


Trosečníci, nešťastní z toho, že prišli prakticky o všetky svoje veci, však poklady Damalisu prekliali a od tej doby ich stráži Nemŕtvy rytier Damalisu. Ten má obrovskú silu a v jeho ťažkej úlohe mu pomáhajú ďalší nemŕtvi strážcovia. Hrdinom, ktorým sa však podarí premôcť Nemŕtveho rytiera z Damalisu, bude vyplatená nielen finančná odmena vo výške 2.000 €, ale rovnako majú šancu získať aj dva meče – na to však potrebujú trochu šťastia: Meč Xiphos a Meč Gladius. A pri veľkom šťastí majú hráči šancu získať aj legendárny item Luk Kapitána Damalisu. Na vstup do útrob Jaskyne Damalisu sú potrebné 3 hlasovacie vouchery, ktoré môžete získať hlasovaním za náš server na Czech-Craft.eu.

Nemŕtvy rytier z Damalisu.