Hlasuj za náš server!

Ako ste si už určite všimli, od štartu serveru tu máme pre vás hlasovanie v prospech nášho serveru na Czech-Craft.eu. Toto hlasovanie sme pridali predovšetkým z dôvodu, aby sme prilákali na náš server nových, slušných hráčov, ktorí niekedy ani len netušia, že existujeme, ale zároveň aj preto, aby sme odmenili vás – našich verných hráčov.

Hráči môžu náš server podporiť vždy raz za dve hodiny. Pri hlasovaní je potrebné, aby ste použili presne takú istú syntax a tvar vášho nickname, aký máte na serveri, vrátane rozlíšenia malých a veľkých písmen. Link, na ktorom môžete hlasovať, je:

https://czech-craft.eu/detail?id=17365

Za každé bežné hlasovanie získavate 1 kus Hlasovacieho voucheru. Ten slúži ako nákupný lístok alebo bankovka, za ktorú si môžete u špeciálnych obchodníkov kúpiť rôzne vzácne itemy, ktoré sa inak bežným spôsobom nedajú získať alebo sa dajú získať len veľmi obtiažnym spôsobom.

To však nie je všetko, za každý desiaty hlas v poradí, za ktorý zahlasujete za náš server, získate 1 kus Špeciálneho hlasovacieho voucheru. Ten slúži na získanie ešte oveľa vzácnejších itemov, ktoré majú nálepku Epických alebo Legendárnych itemov. Ide o itemy, ktoré bežnou hrou nezískate a nájsť sa doteraz dali len v Dungeonoch, prípadne počas eventov. Špeciálny hlasovací voucher vyzerá nejako takto:

Hlasovacie lístky sa následne dajú vymeniť u rôznych obyvateľov serveru za vzácne itemy.


Pustovník Danubius

Lokalita: Spawn

Danubius bol vždy tak trochu divný a samotár. Avšak jedného dňa sa zamiloval a veril, že všetko bude tak, ako má byť. Nebolo. Jeho zlomené srdce nedokázalo vydržať stratu jeho vyvolenej, a preto sa rozhodol, že navždy opustí svet ľudí a uchýlil sa do ústrania, preč od všetkých mimo hlavného mestečka. So sebou si však zobral aj veľmi vzácne poklady v podobe spawn eggov na rôznych mobov, či dokonca aj dávno stratené a zabudnuté mob spawnery. Tie je teraz ochotný vymeniť za rôzne zásoby, či novú miestnu menu, ktorou sa stali hlasovacie lístky.

  • 8 Hlasovacích voucherov = 1 Chicken Spawn Egg
  • 16 Hlasovacích voucherov =1 Pig Spawn Egg
  • 24 Hlasovacích voucherov =1 Wolf Spawn Egg
  • 32 Hlasovacích voucherov = 1 Cow Spawn Egg
  • 48 Hlasovacích voucherov = 1 Villager Spawn Egg