SMS donating opäť funkčný!

Dámy a páni, bol to ukrutný boj, stálo nás to veľmi veľa nervov, naťahovačiek s podporou, prebdených nocí, ohryzených nechtov, reštartov serveru, ale konečne sa nám podarilo opäť sfunkčniť donate prostredníctvom SMS správ pre náš server. Od dnešného dňa teda nemusíte byť závislí na platbe prostredníctvom karty, alebo cez Paypal, ale môžete znovu využiť našu SMS podporu.

Bohužiaľ, boli sme nútení si zriadiť vlastnú SMS bránu, ktorej prevádzka stojí nemalé peniaze a je náročná a operátor si účtuje vysoké poplatky. Preto sme boli nútení zvýšiť cenu za donate prostrecníctvom SMS správy pre rank Donator zo sumy 2 Eura (50 kč) na 3 Eurá (79 Kč) a pre rank Donator+ zo sumy 10 Eur na sumu 12 Eur (299 Kč). Sme si vedomí, že táto suma môže viacerých našich donátorov odradiť, ale bohužiaľ, operátori sú v tomto smere nekompromisní a nemali sme vzhľadom na vynaložené náklady na túto službu na výber.

Upozornenie: Pokiaľ si budete ranky kupovať prostredníctvom platby Kartou, alebo cez Paypal, suma ostáva pôvodná, čiže pre Donatora 2 Eurá (50 Kč) a pre Donatora+ 10 Eur (cca 270 Kč)

Aktuálne kódy ku každému ranku pre Českú aj pre Slovenskú republiku nájdete v sekcii Donating / VIP. Dúfame, že nám aj napriek tejto polopríjemnej správe aj naďalej zachováte priazeň a budete podporovať chod nášho serveru, nakoľko sme finančne od vás závislí.

ĎAKUJEME ZA PODPORU A ŽELÁME VEĽA PRÍJEMNÝCH CHVÍĽ NA NAŠOM SERVERI!