Pár zmien na serveri

Vážení a milí hráči, iste ste si všimli, že prázdniny sú za nami a s tým súvisí aj začiatok školského roka, a teda, povedzme si to úprimne – bežný režim na serveri. Vzhľadom na to, čo sa tu dialo posledné dni prázdnin počas mojej neprítomnosti, sme sa však rozhodli pristúpiť k niekoľkým zmenám na serveri.

1. Zmena – Zmena v pravidlách

Prvá a najvážnejšia zmena sa dotkne pravidiel. Počas leta sme tu mali dohromady 46 pravidiel, čo mnohí hráči označovali za prehnané a nelogické, preto sme sa ich rozhodli trochu zredukovať a to na číslo 36 pravidiel. Nezabúdajte ale, že rovnako, ako sú pri hre dôležité PRAVIDLÁ, tak sú hráči viazaní aj VŠEOBECNÝMI A OBCHODNÝMI PODMIENKAMI. Preto budeme odteraz na serveri uplatňovať nielen to, čo je napísané v pravidlách, ale aj to, čo je napísané vo VOP.

2. Koniec náborov až do odvolania

Po nie príliš dobrých skúsenostiach z posledných týždňov sme sa rozhodli, že nábor na post HELPER a ADMIN prerušujeme a to až do odvolania a nábory na tieto posty budeme robiť len v stanovených a vyhlásených termínoch. Na serveri sa nám totižto začali množiť hráči, ktorým išlo len o jednu vec – o funkciu. Jediný nábor, ktorý budeme vykonávať priebežne, bude nábor na Buildera a na Youtubera.

Ďalšie zmeny budú nasledovať.