Skyblock na MidasCrafte!

Tak a je to tu! Dlho očakávaný a dlho sľubovaný update na verziu serveru 1.3 – Skyblock update je tu! Dnešným dňom sme pre našich hráčov spustili nový Skyblock server na serveri MidasCraft! Hráči dostanú k dispozícii, ako inak, vlastný ostrov, ktorý je však rozdielny od iných defaultných ostrovov na iných serveroch!

Po prvom pripojení sa ocitnete na spawne serveru, kde je pre vás k dispozícii niekoľko warpov:

  • /warp Trznica – Teleportuje vás na Trznicu, kde môžete za miestnu menu kupovať rôzne itemy. Ide skôr o výnimočný doplnok pre pravidelných hráčov.
  • /warp Navody – Základný návod na výrobu cobblestone generátora
  • /warp Donating – Informácie o Donatingu pre server

Samozrejme, v budúcnosti pridáme aj ďalšie warpy a ďalšie vylepšenia, všetko závisí od potrieb hráčov, ktoré sú u nás na prvom mieste.


Vytvorenie ostrova

Základom hry na serveri je vytvorenie vlastného ostrova! Poskytneme vám preto priestor o rozmeroch 380 x 380 blokov. Samotný ostrov je však veľmi maličký a je len a len na vašej šikovnosti, ako si svoje vzdušné impérium vytvarujete. Ostrov vytvoríte príkazom /island


Výzvy

Prirodzene, k naozaj pravej a nefalšovanej hre Skyblocku patria aj výzvy, resp. Úlohy. Ich plnením nielenže zvyšujete level svojho ostrova, ale zároveň získavate rôzne materiály, ktoré vám budú užitočné pre ďalšiu hru. Aktuálne výzvy si zobrazíte zadaním príkazu /challenges


Pravidlá

Ako to už býva, na prvom mieste sú pravidlá. Aj náš Skyblock ich má niekoľko. Pred začatím hrania ich doporučujeme si poctivo prečítať. Nájdete ich na tejto stránke.


Ekonomika

Náš Skyblock server nie je napojený na systém obchodovania prostredníctvom peňazí, nakoľko to podľa nás výrazne deformuje čaro skyblocku. Napriek tomu je možné na serveri obchodovať. Hráči totižto za hlasovanie dostávajú Hlasovacie žetóny, ktoré môžu použiť na obchodovanie s obchodníkmi na spawne, v prípade, že im bude chýbať niektorá surovina alebo môžu obchodovať navzájom medzi sebou a to pomocou príkazu /trade <hráč>. Ide o bezpečný spôsob výmeny itemov medzi sebou.


Hlasovanie za server

Podobne ako ste zvyknutí z nášho RPG & Survivalu, aj na Skyblock serveri sme si pre vás pripravili systém hlasovania za server. Za hlasovanie za náš server na stránke Czech-Craft.eu získate odmenu v podobe 1 Hlasovacieho žetónu. A čo je ešte lepšie, túto odmenu získate aj na RPG & Survival serveri, čiže prakticky jedným hlasom získate až dve odmeny. Za získané hlasovacie žetóny môžete následne u obchodníka dostať rôzne itemy, ktoré budete potrebovať na rozvoj vášho impéria.

Link na hlasovanie:

https://czech-craft.eu/vote?id=17365