AfterHalloween Sell-out!

Keďže dnešným východom slnka skončil už aj Halloween, zobudil sa aj Kráľ Midas do krásneho novembrového rána. Videl, ako po jeho kráľovstve zúfalo pobehujú hráči, snažiaci sa uloviť rôzne Halloweenske hlavy, ktoré padajú z pokladov – mnohí z nich však neboli úspešní.

Rozhodol sa preto, že hráčom dá možnosť odkúpiť si od neho tieto Halloweenske hlavy, ktoré sa podarilo získať kráľovskej stráži, ktorá zadržala počas sabatu niekoľko Bosoriek! Tie teraz predáva za rôzne ceny Kráľ Midas, ktorého aktuálne môžete nájsť v majáku na spawne! Pozor! Jeho ponuka je časovo obmedzedná a to iba do 4. novembra 2017 – čiže do skončenia Halloweenskeho eventu! Tieto itemy sa ale nebudú dať zohnať na budúci rok, nakoľko v rámci budúcoročného eventu vás čakajú úplne iné odmeny!


 Kráľ Midas

Lokalita: Spawn / Maják

Kráľ Midas sa rozhodol zostúpiť medzi svojich poddaných, aby im umožnil získať rôzne unikátne poklady, ktoré sa dajú získať iba z Halloween pokladov. Pozor! Na spawne sa zdrží iba do 4. novembra 2017, kedy tento poprázdninový sell-out skončí!

  • 10 Hlasovacích voucherov = 1 Špeciálny potion (Fire Resistance (8 min), Haste II. (2 min), Nausea II (20 sek), Luck II (20 sek))
  • 15 Hlasovacích voucherov = 1 Strašiakova hlava (pridá vám 3 srdiečka k zdraviu)
  • 30 Hlasovacích voucherov = 1 Zombieho hlava (pridá vám 4 srdiečka k zdraviu)
  • 64 Hlasovacích voucherov = 1 Skeleton hlava (pridá vám 5 srdiečok k zdraviu)

 


 Sellout na ranky

 

Zároveň v rámci sell-outu až do 4. novembra 2017 ponúkame získať rank Donator a Donator+ pri platbe kartou alebo cez Paypal za zaujímavé ceny:

Donator (30 dní) – 1,80 € (pôvodná cena 2,00 €)

Donator+ (6 mesiacov) – 8 € (pôvodná cena 10,00 €)

Výťažok zo sell-outu bude použitý na zlepšenie zabezpečenia serveru, konkrétne na multiserverový banovací systém. Podporiť náš server môžete v sekcii DONATING.