Nové možnosti donatingu!

Vzhľadom na to, že ste sa viacerí dožadovali možnosti zväčšenia donatingu cez SMS služby, rozhodli sme sa nielen rozšíriť možnosti platby cez SMS, ale zároveň sme aj rozšírili ponuku našich balíčkov podľa toho, čo si myslíme, že by hráči potrebovali a čo by nenarušilo zásadu fair-play.

Zároveň sme pridali teda 3 nové balíčky, ktorých kúpou môžete podporiť náš server, teraz už aj SMS platbou. Bohužiaľ, ako sme už viackrát varovali – pri platbe SMSkou sa pohybujeme v limitoch, ktoré nám stanovuje operátor, vrátane jeho poplatkov a preto je cena danej služby navýšená o tento poplatok. Všetky nové balíčky môžete nájsť v sekcii Donating / VIP -> Vylepšenia!


Neobmedzené domovy

Viacerým hráčom nepostačuje počet domovov, ktoré im server v základných alebo rozšírených balíčkoch poskytuje. Rozhodli sme sa preto ponúknuť vám možnosť pridania neobmedzeného počtu domovov k vášmu hernému účtu. Jednorázovou podporou serveru v hodnote 4 eurá tak získate navždy k svojmu hernému účtu neobmedzený počet /sethome a /home <názov domovu>. Cena tohto balíčku je 4 Eurá pri platbe kartou alebo Paypalom a 5 eur (alebo 149,00 Kč) pri platbe SMS.


XP aj po smrti

Boj na PVP a PVE serveri prináša so sebou nebezpečnenstvo v podobe rýchlej a ľahkej straty skúseností v prípade smrti. Tomu však teraz môžete zabrániť jednorázovým príspevkom na prevádzku serveru vo výške 5 eur a získate ochranu pred stratou XP v prípade vašej smrti. Táto možnosť je veľmi výhodná v prípade, ak často využívate enchantovanie alebo opravovanie brnenia. Cena tohto balíčku je 5 Eur pri platbe kartou alebo Paypalom a 6 eur (alebo 199,00 Kč) pri platbe SMS.


Božšký balíček už aj cez SMS!

Tento balíček poskytujeme našim hráčom na želanie, keďže na našom serveri sa nachádza aj možnosť získavania trofejí. Hráči majú vďaka týmto kľúčom možnosť otvoriť poklady bohov. Touto sumou symbolicky podporíte náš server a peniaze budú investované späť do prevádzky serveru. Cena tohto balíčku je 12 Eur pri platbe kartou alebo Paypalom a 14 eur (alebo 399,00 Kč) pri platbe SMS.


Poznámka: Ešte stále pracujeme na možnosti donatingu cez PaySafeCard, bohužiaľ, podmienky, ktoré nám kladú platobné brány, sú častokrát tak nevýhodné, že by to v konečnej podobe serveru uškodilo, než pomohlo. Nevzdávame sa však a stále hľadáme nové riešenia! 🙂