Veľká noc na MidasCrafte!

A je to tu opäť! Veľká noc a najväčší židovsko-kresťanský sviatok roku a zároveň aj čas na veľkonočné prázdniny. Na MidasCrafte sme pre vás preto pripravili niekoľko prekvapení, ktoré vám pomôžu prekonať nudu a zároveň vás snáď aj zabavia! Poďme sa preto pozrieť, čo na vás čaká.

Dôležité je si uvedomiť, že Veľkonočný event bude trvať od utorka 27.03.2018, 00:00 do piatku 06.04.2018,23:59. V rámci Hlasovania za server bude pridaná špeciálna odmena v podobe “Fragmentu strieborniaku”, ktorý sa dá vymeniť za limitované veľkonočné itemy, alebo priamo za “Krvavý strieborniak”. V rámci eventu sme pridali JEDNORÁZOVÉ ITEMY, ktoré sa budú dať získať iba počas trvania eventu! Ide o špeciálne predmety, vyrobené pre účely tejto Veľkej noci na našom serveri a sú určené pre našich hráčov.

Špeciálne limitované itemy

Ako prvá novinka je tu výpis všetkých limitovaných itemov, ktoré sa dajú v rámci veľkonočného eventu získať. Ide dohromady o sedem nových itemov, pričom všetky sa dajú získať hlasovaním za server.

Názov itemu Popis itemu Využitie Získateľný
Fragment strieborniaku
[Event Item]
Úlomok krvavých strieborných mincí,
ktoré si vzal Judáš za 
zradu od rímskych vojakov
Výmenný item Hlasovaním za server
Krvavý Strieborniak
[Event Item]
Strieborná minca, ktorú
získal Judáš za zradu Ježiša
Krista od rímskych vojakov
Výmenný item Hlasovaním za server
za každých 10 hlasov
Vajíčko Veľkonočného zajaca
[Limited rare item]
Špeciálne veľkonočné vajíčko,
v ktorom je podľa povesti ukrytý
samotný Veľkonočný zajac!
Spawne špeciálneho moba Vojak Šavol
Vajíčko Veľkonočného baránka
[Limited rare item]
Špeciálne veľkonočné vajíčko,
v ktorom je podľa povesti ukrytý
samotný Veľkonočný baránok!
Spawne špeciálneho moba Vojak Šavol
Turínske plátno
[Limited legendary Item]
Plátno, ktoré obsahuje údajný
krvavý odtlačok tváre Ježiša
Krista po jeho ukrižovaní a
umučení. Majiteľovi pridáva obrovskú
moc.
+ 0.05 Speed Vojak Šavol
Archa zmluvy
[Limited legendary Item]

Božia archa, ktorá údajne
obsahuje tabule s božími prikázaniami
a majiteľovi poskytuje výnimočnú moc.
Okamžitý /heal, /feed, pridá na
účet 1000 € a v MCMMO pridá po
2 levely k nasledujúcim schopnostiam
Dolovanie, Bylinkárstvo, Akrobacia,
Lukostreľba, Rybárenie, Drevorubačstvo
Vojak Šavol
Kopija osudu
[Limited legendary Item]

Kopija vojaka Longinusa, ktorou
údajne prebodol Kristov bok! Kto velí tejto
kopii, je v boji takmer neporaziteľný
Mending II.
Unbreakable
+ 25 Attack Damage
Vojak Šavol

Nový veľkonočný obchodník

Na lodi z Addolanu priplával do Tripolisu aj nový veľkonočný obchodník “Vojak Šavol”. Tohto obchodníka môžete nájsť pri vstupe na loď do Addolanu (Dungeon sveta) a ponúka vám na výmenu všetky vyššie uvedené predmety.

Vojak Šavol

Lokalita: Spawn

Vojak Šavol pricestoval do MidaPolisu na obchodnej lodi zo sveta Addolan. Hovorí sa o ňom, že je veľmi starý a zažil toho veľa. Cestoval naprieč celým Blízkym východom aj kolískami civilizácie a počas svojich ciest nazbieral rôzne predmety. Kedysi bol členom armády, avšak pre jeho vysoký vek ju musel opustiť, no nikdy nezanevrel na svoju vojenskú uniformu a je na ňu právom hrdý. V Midapolise má v pláne zozbierať od miestnych obyvateľov strieborné mince a s koncom Veľkej noci sa opäť poberie ďalej do ďalšieho mesta, preto ak chceš obchodovať, mal by si sa poponáhľať!

  • 5 Fragmentov strieborniaku = 1 Kľúč od pokladu boha Hádesa
  • 10 Fragmentov strieborniaku  = 1 Kľúč od pokladu boha Dionýza
  • 10 Fragmentov strieborniaku =1 Krvavý strieborniak
  • 2 Krvavé strieborniaky = 1 Vajíčko veľkonočného zajaca
  • 3 Krvavé strieborniaky = 1 Vajíčko veľkonočného baránka
  • 4 Krvavé strieborniaky = 1 Turínske plátno
  • 5 Krvavých strieborniakov = 1 Archa zmluvy
  • 20 Krvavých strieborniakov = 1 Kopija osudu

Hľadanie pokladov

Tak ako tomu bolo počas Halloweenu, aj počas Veľkej noci na vás čaká hľadanie pokladov v ťažobnom svete! V pokladoch sa nachádzajú rôzne bežné veci, ale všetky možné typy vzácnych itemov od common vecí až po legendárne predmety ako je Krompáč nádeje či Sekera Wrath of Rupicapra! Samozrejme, v pokladoch je možné nájsť aj itemy súvisiace s Veľkou nocou, ktoré sú uvedené vyššie v článku! 🙂 Každých 20 minút sa preto v ŤAŽOBNOM SVETE spawne nový poklad a následne má hráč 20 minút na to, aby sa k danému pokladu dostal. V prípade, že to nestihne, poklad sa vyparí. Súradnice pokladu sú vždy uvedené v chate v nasledujúcom formáte:


Dekoratívne zvieratá

Pripravili sme pre vás aj kozmetické výhody v podobe nových zvieratiek – zo špeciálnych spawn eggov môžete teraz získať Veľkonočného zajaca a Veľkonočného baránka – obaja títo mobovia sú dekoratívni, majú pekné žlté pomenovania a 15.000 HP (v prípade ich zabitia vám z nich vypadne jedlo).

 


Hádesové poklady & Happy Days!

Do truhlice s Hádesovými pokladmi na /warp Poklady boli pridané nové typy pokladov súvisiace s Veľkou nocou, ale zároveň aj kľúče od rôznych vzácnych pokladov! 🙂 Zároveň v termíne počas celých Veľkonočných sviatkov pre hráčov poskytujeme možnosť zakúpiť si špeciálny Veľkonočný balíček, ktorý obsahuje:

  • 3 Kľúče od pokladu bohyne Atéhny
  • 3 Kľúče od pokladu boha Dia

Cena tohto špeciálneho balíčku je 3 € / kus a je možné si ho zakúpiť prostredníctvom platby kartou, Paypalom alebo PaySafeKartou! Viac informácií nájdete priamo v Donate sekcii! 🙂


Za celý team serveru MidasCraft vám prajeme príjemné a pokojné prežitie Veľkonočných sviatkov a dievčatám hlavne veľa vody! 🙂