Za dobré vysvedčenie, DONATOR ZADARMO + ŠPECIÁLNY BALÍČEK

Je to konečne tu! Dlhodobo očakávaný koniec školského roka sa dnes stal konečne realitou! MidasCraft sa preto rozhodol odmeniť všetkých vzorných študentov a to až dvomi formami! A keďže MidasCraft je server pre slušných hráčov, podporujeme predovšetkým slušných a poctivých študentov!

1. Forma – DONATOR na 15 dní ZDARMA

Pokiaľ ste boli vzornými študentmi a váš celkový priemer známok na vysvedčení nepresiahne hranicu 1.5, máte NÁROK na to, získať ÚPLNE ZADARMO od MidasCraftu rank Donator na 15 dní a využívať tak bezplatne výhody nášho serveru! Ako na to? Je to veľmi jednoduché – stačí ak nám prostredníctvom Facebook podpory zašlete pod svojím menom správu, v ktorej uvediete svoj herný nickname, priložíte kópiu vysvedčenia (napríklad odfotenú cez mobil – v zmysle GDPR garantujeme anonymitu poskytovaných údajov) a po preskúmaní podporou vám bude BEZPLATNE AKTIVOVANÝ RANK DONATOR po dobu 15 dní! Pozor, táto akcia je časovo obmedzená a preto nám musíte predložiť všetky potrebné údaje najneskôr do 6.7.2018!

2. Forma – ŠPECIÁLNY BALÍČEK NA VYSVEDČENIE

Keďže najžiadanejším produktom na našom serveri sú herné kľúče, opäť sme si pre vás pripravili špeciálny zľavnený balíček kľúčov! Za dobrovoľný príspevok na server vo výške 4 € získate špeciálny balíček, v ktorom sa nachádzajú:

  • 4 kľúče od pokladu bohyne Athény
  • 4 kľúče od pokladu boha Dia

Balíček sa dá zakúpiť prostredníctvom platobnej karty, Paypalu alebo prostredníctvom PaySafeCard. SMS platba nie je, bohužiaľ, možná! Balíček je možné zakúpiť si iba do 06.07.2018!

Balíček môžete nájsť v našej sekcii VIP! Tak neváhajte a podporte kvalitný server! 🙂 Link: https://midascraftsk.buycraft.net/category/929383

Pevne veríme, že nášmu serveru zachováte priazeň počas celých prázdnin, pretože pre vás máme pripravené rôzne zaujímavé akcie, ktoré si jednoznačne nesmiete nechať ujsť! Tak na čo ešte čakáte?! Hor sa na Midas! 🙂