[Event] Svadba na Midase aneb “Kamzík sa žení”, 27.10.2018 – 28.10.2018

Nie, nie je to vtip! 27. október 2018 je dňom, ktorý sa zapisuje trvalo do kroniky nášho serveru – Kamzík a RoteFinsternis v tento deň totiž uzavrú svoj manželský sľub (v skutočnom živote). Pri tejto príležitosti preto pre vás pripravili špeciálny event!

Z technických príčin bude event predĺžený do 29.10.2018, 23:59

Hlavný event sa bude konať IBA 27. a 28. októbra, čiže v deň svadby a deň po, od 27.10.2018, 00:00 do 28.10.2018, 23:59 toho istého dňa. V kostole Midapolisu pribudli dve nové NPCčka s Questami – Kamzík a RoteFinsternis, pričom každé NPC má pre hráčov pripravený špeciálny quest súvisiaci so svadbou a prípravami na svadbu.

Ako jednorázovú odmenu za quest hráči môžu získať dva exkluzívne jednorazové predmety, ktoré sa po tomto dátume už nikdy viac nebudú dať získať:

1. Kamzíkova sekera

Sekera je získateľná po splnení questu Pomoc Kamzíkovi. Sekera má okrem klasickej vlastnosti bohatstva aj niekoľko špeciálnych enchantov. Skúsme si ich teda prejsť:

 1. Blessed II. – Šanca na odstránenie negatívnych efektov z hráča (napr. šanca že vám to zruší mining fatigue)
 2. FeedMe I. – Šanca, že hráčovi sa automaticky doplní jedlo počas boja
 3. Telepathy II. – Šanca, že pri rozbití bloku sa vám blok automaticky dáva do vášho inventára
 4. Decapitation I. – Šanca, že vám z hráča vypadne pri jeho zabití hlava
 5. Rekt I. – Šanca na spôsobenie dvojitého damage
 6. Unbreakable – Nezničiteľná diamantová sekera

Sekera je preto vhodná nielen na sekanie stromov v ťažobnom svete, ale v krízovej situácii môže poskytnúť aj základnú obranu pre hráča.

2. Lopata RoteFinsternis

Lopatu RoteFinsternis je možné získať po splnení questu Pomoc RoteFinsternis. Podobne ako aj v prípade Kamzíkovej sekery, aj Lopata RoteFinsternis má svoje skryté unikátne vlastnosti. Poďme sa teda na ne pozrieť:

 1. Efficiency VI – samozrejme, zvýšená efektivita musí byť súčasťou tejto lopatky!
 2. Oxygenate I – umožňuje vám v prípade, že ju držíte v ruke, dýchať pod vodou bez nutnosti používania potionu
 3. Telepathy II. – Šanca, že pri rozbití bloku sa vám blok automaticky dáva do vášho inventára
 4. FeedMe I. – Šanca, že hráčovi sa automaticky doplní jedlo počas narábania s lopatou
 5. Haste II. – v prípade, že držíte lopatku v ruke, aplikuje sa na vás Haste II.

 

Odkazy pre novomanželov

Našim novomanželom máte možnosť zanechať v špeciálnej truhle v Hlavnom kostole v Midapolise odkaz. Urobíte to tak, že si kúpite za 10 eur v Admin Shope Book And Quill, zapíšete doň odkaz, podpíšete ho a vložíte do truhly označenej ako “Odkazy Novomanželom“. Kamzíkovi a RoteFinisternis tak urobíte určite veľkú radosť! 🙂

Čo po konci eventu?

Po konci hlavného eventu (29. októbra 2018) ostanú NPC na svojich miestach v kostole, rovnako ako aj možnosť urobiť quest. Odmena za splnenie questov sa však zmení na luckyblocky. Za každý quest budete mať možnosť získať od Kamzíka a Rote 2 Lucky blocky (dohromady, že štyri 😀 ).

Veríme, že sa vám tento jednorazový event páči/páčil a pevne veríme, že si náš svadobný deň užijete takouto formou spolu s nami 🙂

Kamzík a RoteFinsternis


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej (prípadne poslať svadobný dar RoteFinsternis a Kamzíkovi), nezabudnite ho finančne podporiť! 🙂 Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :)) – Link: https://www.buymeacoffee.com/NB3r6UG

Buy Me A Coffee

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!