Adventný kalendár a zlý SATAN Klaus!

Vianoce na MidasCrafte sú opäť v ohrození! Na serveri sa objavil zlý Satan Klaus, ktorý sa pokúša zničiť prichádzajúce Vianoce a opantať duše malých detí na svoju temnú stranu. Avšak Ježiško uzavrel s kráľom Midasom spojenectvo, v ktorom sa dohodli, že Satana Klausa do Midapolisu nevpustia! Satan Klaus však prisahal pomstu!

Na /warp Vyrocie (či už na Survival alebo RPG serveri) si môžete vyzdvihnúť tohtoročný Adventný Kalendár! Počas nasledujúcich 24 dní budete dostávať vďaka tomuto kalendáru špeciálnu odmenu (každý deň niečo iné)! Takže šup šup! Vy ešte nemáte adventný kalendár? Tak na čo čakáte?!


Od prvého decembrového dňa sa v divočine na RPG serveri začnú objavovať tri druhy nových mobov – samotný Satan Klaus, Grinch a diabolský snehuliak Olaf! Za ich zabitie je vyhlásená veľká odmena a Kráľ Midas poveril Vianočnú Terku, aby za ich cenné trofeje hráčom dávala rôzne odmeny!

Trojica zloduchov sa chystá zničiť Vianoce na MidasCrafte! Je medzi nimi aj Satan Klaus!
Hľadaní sú živí alebo mŕtvi!

Tieto príšery budú hráčov z ničoho nič napádať a snažiť sa ich pripraviť o život. Každá z týchto príšer má pritom nastavené rôzne druhy útoku, zbraní a rovnako aj životov.

Z každej z týchto príšer vám možu vypadnúť rôzne druhy cukríkov a sladkostí. Tie si následne môžete vymeniť u Vianočnej Terky na spawne v Midapolise za špeciálne Vianočné ozdoby alebo LuckyBlocky!

Vianočná Terka sa nachádza na Spawne v Midapolise vedľa Kráľa Midasa

Adventný event sa bude konať od 00:00, 02. decembra 2018 do polnoci 28. decembra 2018.