Mikuláš na MidasCrafte a VoteParty [Update na verziu 1.9f]

Už niekoľko dní ste boli všetci veľmi nedočkaví a pýtali ste sa, čo nám na server prinesie Mikuláš. Aj napriek tomu, že pôvodne bola táto novinka súčasťou veľkého updatu, rozhodli sme sa ju z neho vyčleniť a ponúknuť vám malú predbežnú ochutnávku z blížiaceho sa najväčšieho updatu MidasCraftu. A samozrejme, nezabudnite – hlavným sponzorom tohto updatu je Sv. Mikuláš!

Prvou mikulášskou novinkou na serveri je nové, resp. predekorované lobby do vianočného štýlu. Čo poviete, páči sa vám?

  • Pridaná novinka : Vianočné lobby (Staviteľ pôvodného lobby: I_mia_I, úpravy vianočného lobby: Kamzík, Tessiex3, DooBoy, Logen)
  • Pridaná novinka: Príprava na oslavy Silvestra a Nového roku 2019

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.


Druhou a podstatnejšou novinkou je však pridanie nového pokladu, či už na RPG ale aj na Survival serveri. Ide o Poklad Boha Poseidona. Ten v sebe obsahuje mix rôznych vecí, či už menej vzácnych alebo úplne najvzácnejších (na RPG môžete napríklad vyhrať aj Krompáč nádeje, na Survivale zase Trident). Kľúč od tohto pokladu sa však nebude dať získať za donate serveru ani ako odmena z dungeonov.

  • Pridaná novinka: Poseidonov poklad na /warp Poklady

Nový Poklad boha Poseidona môžete nájsť na /warp Poklady (platí pre RPG aj Survival server)

Logicky sa preto pýtate, ako sa bude dať teda tento poklad získať? Nuž, a to je asi tá hlavná novinka tohto updatu! Na server sme pridali tzv. VoteParty alebo po slovensky Hlasovaciu Párty. Tá funguje na jednoduchom princípe – systém zaznamenáva každý prijatý hlas na Czech-Crafte pre MidasCraft. Akonáhle systém zaznamená 50 prijatých hlasov pre náš server, automaticky sa spustí tzv. Hlasovacia párty, počas ktorej dostanú všetci online hráči 1 x Kľúč od pokladu boha Poseidona. . Samozrejme, pre obdržanie výhry za hlasovaciu party je potrebné, aby ste boli online, v prípade, že ste v čase spustenia hlasovacej party offline, odmenu, bohužiaľ, nedostanete. Podľa našich odhadov by sa vďaka vášmu hlasovaniu malo podariť spustiť hlasovaciu party 3 – 4-krát denne => možnosť získania až 4 kľúčov. Dobré, nie?

Aktuálny stav hlasovacej párty a koľko hlasov chýba do spustenia ďalšej zistíte príkazom: /vp

  • Pridaná novinka: Hlasovacia párty (VoteParty – zistiteľné príkazom /vp)

Tak čo? Ako sa vám páči mikuláššky update? Ste spokojní? Napíšte nám svoj názor na fórum alebo do shoutboxu!


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, nezabudnite ho finančne podporiť! 🙂 Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :)) – Link: https://www.buymeacoffee.com/NB3r6UG

Buy Me A Coffee

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!