Nový štart RPG [Update na verziu 1.11]

Ako sme sľúbili, prebehol wipe RPG serveru a to je čas, kedy môžeme označiť prechod nášho serveru na ďalšiu verziu! 🙂 Síce nejde o upgrade verzie Minecraftu, ale o wipe, aj napriek tomu sme pre vás pripravili viacero zmien, ktoré veríme, že budú pre vás užitočné! S hrdosťou vám preto predstavujeme staronové RPG po wipe! 🙂

RPG Server:

  • Aktualizácia: Bol vymazaný celý herný svet, vrátane všetkých itemov a rezidencií, MCMMO a Jobs štatistík, ale aj príslušnosti ku klanom.
  • Aktualizácia: Krompáč nádeje je teraz levelovateľný item. Leveluje sa ťažením Emerald Ore a Diamond Ore.
  • Aktualizácia: Pri viacerých itemoch boli zmenenené ich herné vlastnosti a boli prekatalogizované z úrovne Legendary na úroveň Rare itemov.
  • Známa chyba: Aktuálne nefunguje priraďovanie do klanov z dôvodu, že v systéme vstupu do klanov chystáme zmenu.
  • Náhrady balíčkov: O náhrady balíčkov za donate pre server je možné požiadať na e-mailovej adrese midascraft@outlook.sk. Požiadať môže o náhradu každý, kto dal donate pre server od dátumu 24.12.2018 do 31.01.2019. O náhradu je potrebné požiadať najneskôr do 14.02.2019. Balíčky budeme nahrádzať priebežne (čiže keď sa nakopí viacero žiadostí, nebudeme to robiť instantne)
  • Informácia: Všetky prípadné chyby hláste priamo na fórum hry.

Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, nezabudnite ho finančne podporiť! 🙂 Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :)) – Link: https://www.buymeacoffee.com/NB3r6UG

Buy Me A Coffee

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!