Hľadáme streamerov!

Náš server patrí na Československej Minecraft scéne k tým, ktoré sa snažia stavať na kvalite, nie na kvantite. Napriek tomu chystáme viaceré kvalitné projekty, ktoré by sme chceli ponúknuť našim hráčom, ale aj slušným hráčom, ktorí aktuálne nevedia nájsť server so slušnou komunitou. Preto sme sa rozhodli pristúpiť k potrebe hľadania aktívneho streamera na našom serveri.

Našim cieľom je nájsť streamera, ktorého content nie je cringe, resp. content, ktorý je kvalitný. Domnievame sa, že trollovanie hráčov nie je tým pravým orechovým a dávame preto prednosť slušným streamerom, hoci aj trochu excentrickým. Sme si vedomí faktu, že Minecraft ako hra upadá, avšak radi by sme dosiahli nejaký konsenzus a ponúkli vám aj naďalej kvalitné herné zážitky.

Aké máme požiadavky na Streamera?

 • Počet odberateľov – vzhľadom na veľký počet záujemcov o túto pozíciu sme boli nútení zaviesť spodnú hranicu odberateľov, ktorá v súčasnosti predstavuje 100 odberateľov.
 • Streamovacia platforma – Streamer by mal streamovať na jednej zo známejších platforiem na streamovanie – z daného dôvodu preferujeme platformy ako Twitch, Youtube, či Facebook.
 • Kvalita videí minimálne 720p – v dnešnej dobe sa už videá musia točiť vo vyššej kvalite, preto od uchádzačov považujeme minimálny štandard 720p.
 • Minimálne tri videa za mesiac zo serveru – pri tomto je možné dohodnúť sa s nami na produkcii, prípadne na streamovaní videí a sme ochotní prijímať kompromisy. Pokiaľ nemáte náladu, nestreamujte, určite vám nedáme za to pištoľ k hlave 🙂 Sme ľudia a máme pochopenie.
 • Ukážka tvorby Youtubera – od uchádzačov vyžadujeme aj ukážku natočených videí. V prípade, ak nemáš dostatočné portfólium, skús natočiť niečo na našom serveri a poslať nám to. Záujemcom, ktorí sa o toto miesto uchádzajú, nedávame pred oficiálnym menovaním do funkcie žiadne výhody.
 • Loajalita – očakávame, že sa uprostred streamu nerozhodnete, že idete hrať zrazu na iný server, prípadne robiť reklamu na iný server počas videa z nášho serveru. V iných videách na to, samozrejme, máte právo.

Čo ponúkame Streamerovi?

 • Špeciálny prefix (Youtuber, Streamer, Twitcher) – v závislosti od typu streamovaných videí a od streamovacej platformy, prefix je vecou dohody.
 • Výhody Donatora alebo Donatora+ – v závislosti od vyprodukovaných videí, počtu zhliadnutí videa a celkovej kvality tvorby.
 • Gamemode a Fly – v prípade dlhodobejšej spolupráce a dôveryhodnosti streamera ponúkame vybraným streamerom aj možnosť využívania /fly, /gm 1 a pod.
 • Výhry – možnosť získať špeciálne itemy do súťaží pre fanúšikov (kľúče od pokladov, prípadne ranky)
 • Propagáciu – Možnosť propagácie kanálu Youtubera na serveri, Facebooku a webových stránkach.

Mám napísanú žiadosť. Čo teraz?

Výborne! Stačí ju už len skontrolovať a poslať na fórum do tejto sekcie, prípadne emailom na adresu midascraft@outlook.sk. K zverejnenej žiadosti sa následne vyjadria členovia Admin Teamu a rovnako dostanú priestor na vyjadrenie aj hráči. Pokiaľ uchádzač prejde prvým “kolom” na fóre, bude pozvaný na ústny pohovor na TS.

Streamerom sa dá stať aj bez žiadosti!

Vedenie serveru má, samozrejme, právo vybrať si, kto bude server reprezentovať. Vyhradzujeme právo si udeliť rank Streamera aj streamerom, ktorí nespĺňajú všetky požiadavky, resp. nepožiadajú o tento rank. Na rank streamera máte právo navrhnúť kohokoľvek aj vy a po našom posúdení mu môže byť udelený aj bez schvaľovacieho procesu na našom hernom fóre.