Adventure Skyblock [Devel Blog]

Oficiálne spustenie Adventure Skyblock serveru sa nám každým dňom blíži, preto vám prinášame Devel blog o tom, čo máte na našom Skyblock serveri očakávať. Tak poďme pekne postupne!

Diskutovať o tomto článku môžete tu: https://midascraft.sk/forum/topic/kamzikov-devel-blog-pripravy-na-velkonocny-update/

Bez príbehu, či s príbehom?

Na serveri budete mať možnosť vybrať si 2 štýly hrania, podobne ako na RPG, a to hru bez príbehu, v ktorej si založíte vlastný ostrov, rozširujete ho, plníte rôzne úlohy (/ulohy) a snažíte sa vybudovať svoje mesto či impérium. Druhá možnosť je hra s príbehom, v ktorej budete plniť questy o zachráne planéty Sky, zdokonaľovať sa v skilloch, získavať Legendárne nástroje a zbrane a bojovať s bossmi v dungeonoch. Samozrejme, zo začiatku si budete v oboch možnostiach musieť založiť svoj vlastný ostrov a aj keby ste nechceli hrať s príbehom od začiatku, neskoršie ho môžete začal plniť! Zároveň si dovolím priložiť kúsok príbehu, v ktorom sa ocitnete:

Príbeh planéty Sky

Planeta Sky bola útočiskom mnohých ľudí. Tým vládla pevnou rukou, avšak spravodlivo, vládkyňa Oksana. Aj napriek tomu, že sa tu nachádzali iba obmedzené zdroje surovín, panovala tu väčšinou pohoda, pokoj a mier.

Napriek tomu mala planéta Sky jednu z najlepších a najsilnejších armád v celej galaxii. Len tí najlepší a najstatočnejší bojovníci mali tú česť rozšíriť jej rady.  Táto armáda sa niekoľkokrát osvedčila, keď planétu napadli nepriatelia. Ale posledná bitka patrila rozhodne k tým najhorším. Celá planeta sa ocitla pod útokom dračích jazdcov, ktorí nešetrili nič a nikoho, kto im prišiel do cesty. Po dlhom a intenzívnom boji sa Oksaniným bojovníkom nakoniec podarilo zabiť väčšinu drakov a tí, ktorí prežili, boj radšej vzdali a odleteli.

 

Armáda síce vyhrala, ale za akú cenu … Planéta Sky bola rozdrobená na malé ostrovčeky. Veľa vojakov zaplatilo za svoju statočnosť životom. Niektoré budovy boli zbúrané a zničením skladísk prišla planéta o väčšinu svojich pracne nahromadených zásob. A čo je najhoršie, po planéte sa stále túlajú preživší dračí jazdci toho najhoršieho razenia, ktorých draci boli v boji zabití….

Tak čo? Pomôžete Vládkyni Oxane v obnove a rozvoji planéty Sky?


Svety, ktoré vás čakajú a neminú!

V prípade, že ste si zvolili hru s príbehom. nasledujúcim svetom sa nevyhnete. Čakajú na vás 3 rôzne svet,y ktoré sú pripravené na vašu návštevu.

Hlavné mesto planéty Sky

V hlavnom meste planéty Sky nájdete všetko potrebné pre vaše spokojné žitie, teda skôr prežívanie na vašom ostrove! Nájdete tu všetkých obyvateľov, ktorí vám ponúknu svoje služby alebo budú s vami s radosťou obchodovať. Zároveň tu nájdete všetky potrebné informácie na banneroch. Avšak, planéta Sky už nie je tak bezpečná, ako bola predtým. Dračí jazdci sa môžu zjaviť kedykoľvek. Je len na vás či ich zastavíte.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Wildlands

Svet, ktorý sa kedysi nazýval Zem nikoho, no od útoku Dračích Jazdcov na planétu Sky to už nie je pravda. Celý tento svet ovládli Dračí Rytieri, ktorí stihli uniknúť bojovníkom planéty Sky. Dračích Rytierov nájdete na každom ostrove, zároveň s nimi tam nájdete aj všetko, čo ukradli obyvateľom planéty Sky, no myslím, že im to už chýbať nebude… Taktiež v tomto svete nájdete viacerých bossov rôznych obtiažnosťí a portál do sveta Darklands.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Darklands

Tento svet bol domovom Dračích Jazdov a Rytierov, avšak po útoku na planétu Sky všetci Dračí Rytieri zostali vo Wildlands, kde bránia svoje ukradnuté materiály. V tomto svete nenájdete nič iné než utrpenie a smrť. Taktiež tu nájdete najsilnejších Dračích Bojovníkov. Stretnutie s nimi však prežije len málokto.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.


Custom crafting recepty

Popri bežnom hraní na našom serveri sa môžete stretnúť s custom receptami, vďaka ktorým máte možnosť získať vymeniť drevené uhlie za iné materiály, zároveň môžete vymeniť plodiny za kompost a vďaka kompostu ziskáť blok hliny! Všetky tieto výmeny búdu prebiehať hodením potrebných materiálov do Kotla (Cauldron). Tento systém získavania itemov je použití aj pri získavaní Legendárnych nástrojov a zbraní. Bližšie informácie o tom, koľko dreveného uhlia bude potrebné na zisk napríklad diamantu, alebo čo všetko budete potrebovať na zisk legendárneho meča, sa dozviete so spustením serveru!


Skilly

Na našom serveri sme si pre vás taktiež pripravili skilly, ale nie také aké poznáte z RPG serveru! Prinášame vám možnosť vybrať si jednu z ôsmich druhov bojovníkov! Čaká na vás napríklad postava Rytiera, Upíra či aj Mága. Vďaka zlepšovaniu vašich zručností budete mať možnosť získať viac srdiečok pri vašich bojoch, väčšiu silu útoku v boji s nepriateľmi, či zlepšovanie zručností vo farmárčení, drevorubačstve a ťažení. Ďalšou možnosťou je získavanie bodov do navýšenia obrany, inteligencie, sily či obratnosti. Je to málo? Každý skill sprevádzajú zaujímavé pasívne schopnosti.


Ku koncu chceme poďakovať každému jednému, kto sa pričinil o vznik Adventure Skyblock serveru. A to konkrétne týmto členom teamu: DancerVS (questy a príbeh), Pluvas159 (implementácia questov), vitcz (Kreovanie itemov+alphatest), FridolinSlehacka (builder), Zeryczek (builder), nicolai2122 (builder) a Nystra, Scruffy_SvK, TheMightyPepper, Tessiex3 (ako alfatesteri).

Diskutovať o tomto článku môžete tu: https://midascraft.sk/forum/topic/kamzikov-devel-blog-pripravy-na-velkonocny-update/

To je nateraz od nás všetko, viac informácií sa dozviete pri návšteve Skyblock serveru! Tak neváhajte. 🙂

~mikin321 a themistic2 ~


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, nezabudnite ho finančne podporiť! 🙂 Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :)) – Link: https://www.buymeacoffee.com/NB3r6UG

Buy Me A Coffee

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!