[EVENT] Objavovanie brán – Ukradnutá minulosť

V Midapolise sa objavil archeológ Joshua, ktorý tvrdí, že pri demolácii veľmi starej kaplnky boli v truhlici hlboko pod zemou objavené veľmi staré, ale aj veľmi zdevastované dokumenty. Naši odborníci sa snažili dokument preskúmať, avšak ich snaha bola úspešná iba čiastočne. Z útržkov dokumentov je možné nájsť informácie o bližšie nešpecifikovanej tajomnej civilizácii, ktorá sa nachádzala v lokalite Addolan.

Rovnako sa v týchto dokumentoch píše o veľkých odchýlkach, ktoré mala táto civilizácia od bežnej ľudskej rasy najmä týkajúce sa vzhľadu, ale aj veľkej sily. Veľkňaz Theodore z Triptolemského chrámu našiel v najstarších kronikách Midapolisu informácie o mužovi, ktorý v kaplnke prebýval veľmi dlhú dobu, ktorý hovoril zvláštne historky o tom, že cez bližšie neidentifikovaný portál prišiel do MidaPolisu cestovateľ, ktorý cestoval veľmi dlho na lodi, pešo, ale aj na koni. Ľudia sa ho báli a hovorilo sa o ňom, že vôbec nestarne.

Problémom však je, že časť dokumentu od Archeológa Joshuu chýba. Ide práve o dokument, ktorý špecifikuje miesto, kde v Addolane sa nachádzala tajomná civilizácia, z ktorej tejto údajný cestovateľ pochádza. Počas prevozu vzácnych dokumentov jeden z nich ukradol Tajomný rytier. Ten odkázal všetkým z Midapolisu, že pokiaľ chcú získať informácie o tom, kde sa nachádzajú ruiny tajomnej civilizácie, budú ho musieť premôcť v trojkolovom súboji v Aréne.


Informácie o prvej časti eventu:

  • Event je určený pre RPG server
  • Bol pridaný nový quester Archeológ Joshua na malé námestie medzi Hotelom a budovou Súdu
  • Tajomný rytier sa v aréne objaví každý večer o 20:00 od 09.06.2019 do 23.06.2019
  • Odmenu v podobe LuckyBlockov špeciálnych itemov získajú všetci hráči, ktorí sa zúčastnia na evente
  • Odmenu v podobe Knihy poznania získa hráč, ktorý zabije Tajomného rytiera po 3. kole a zasadí mu finálny úder
  • Počas eventu je v aréne vypnuté item-drop a XP-drop
  • Na čas eventu sa zakazuje hráčovi, ktorý už raz získal finálnu odmenu, získať túto finálnu odmenu opätovne. V prípade, že získa opätovne Knihu poznania a neodovzdá ju niektorému z hráčov, ktorý nemajú quest u Archeológa Joshuu splnený, bude potrestaný.
  • Ďalšia fáza eventu sa začne 24.06.2019
  • EVENTOVOU ODMENOU za splnenie questu a zabitie Tajomného rytiera je špeciálna permisia, ktorá umožní hráčovi odhalenie adresy prvej brány, ktorú bude môcť hráč v ďalšej fáze hry zadať. Hráči bez tejto permisie budú musieť hľadať ďalšie spôsoby na jej získanie (bez nej sa nebude dať aktivovať portál na bráne).
  • Hráči, ktorí získajú odmenu v podobe permisie na RPG serveri ju v neskorších fázach budú môcť naplno využiť na Skyblock a Survival serveri

Ukážka toho, na čo sa môžete vo finále eventu Objavovanie brán tešiť!