1.14.2 – Closed beta – Nábor na testerov

Na našom serveri už dlhšiu dobu aktívne pracujeme na vývoji verzie 1.14.2 – teraz však prišla chvíľa, kedy sme sa rozhodli otestovať zaťaženie verzie 1.14.2 vo vzťahu k nášmu serveru a predo spúšťame Closed-Beta program.

Aj napriek rôznym problémom súvisiacich s touto verziou sme sa na jej vývoji aj naďalej aktívne spolupodieľali. Na rozdiel od iných serverov sme však tento vývoj zobrali podstatne zodpovednejšie a teda po niekoľkých náročných týždňoch testovania a nastavovania sme sa rozhodli predstaviť program Closed-Bety. O čom bude Closed-Beta?

Na Closed-Bete bude nastavený whitelist, pričom prístup k nej budú mať iba ľudia, ktorí budú zapojení do nášho testovacieho programu. Aké sú plusy a mínusy účasti v Betateste?

+ Exkluzívny prístup na 1.14.2 server ešte pred jeho oficiálnym vypustením.

+ Po skončení betatestu hráčom ostanú inventáre a všetko, čo v rámci betetestu získajú.

+ V prípade odhalenia závažných chýb a pomoci pri ich riešení možnosť odmeny vo forme VIP rankov, či donate balíčkov

– Častejšie reštarty serveru

– Nestabilita verzie 1.14.2 – možnosť pádov serveru

– Vyskytujúce sa chyby

Do programu Closed-bety sa môžete prihlásiť jednoducho a to tak, že napíšete na náš kontaktný e-mail midascraft@outlook.sk. Prednosť majú predovšetkým skúsení hráči, ktorí majú na serveri dobré meno a sú ochotní pomôcť pri jeho rozvoji. Do e-mailu nezabudnite uviesť nickname, rovnako ako aj na ktorom serveri hráte.

S aktívnym testovaním verzie 1.14.2 sa začne niekedy v termíne od 21.06.2019 – bližšie info testerom samozrejme poskytneme.

Tešíme sa na vaše prihlášky na Betatest 🙂