[EVENT] Atlantský poklad!

A máme tu prvý zo série tzv. neohlásených eventov resp. quick eventov! Na všetkých serveroch (RPG, Survival aj Skyblock) sa zjavil nový typ pokladu – Atlantský poklad. A že je to naozaj poriadny kus pokladu!

Každý hráč, ktorý hlasuje za server s úderom dnešnej polnoci vždy získa za hlasovanie na Czech-Craft.eu NAVYŠE jeden kľúč k tzv. Atlantskému pokladu, ktorý je plný nielen bežných predmetov, ale predovšetkým tých LEGENDÁRNYCH! Atlantský poklad je však iba dočasný a preto bude časovo obmedzený – neprezradíme vám ale, že dokedy! Tak, ako rýchlo tento event začal, tak rovnako tak isto môže z minúty na minútu zmiznúť. Je teda len na vás hráčov, koľko kľúčov a itemov z Atlantského pokladu sa vám podarí nazbierať!

Atlantský poklad je na každom serveri umiestnený na /warp Poklady. V rámci tohto pokladu je však možné získať aj doteraz nevypustené predmety (napríklad na RPG serveri časť Luciferovho setu). Takže HLASUJTE, ZÍSKAVAJTE ODMENY a UŽITE SI HRU!

  • Dátum štartu Eventu: 28.06.2019, 00:00

  • Dátum konca Eventu: <nezverejnený>


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! 🙂 Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!