Zmeny v systémoch odmeňovania za hlasovanie!

Dnes máme pre vás takú malú a povedzme si – skôr motivačnú informáciu, ktorá sa týka skôr hráčov, ktorí pravidelne za náš server hlasujú na serverliste Czech-Craft.eu!

S účinnosťou od 01.08.2019 bude zmenený systém odmeňovania hráčov pre jednotlivé mesiace. Odmeny v rámci hlasovania a voteparty budete samozrejme na serveri dostávať aj naďalej, no niečo sa predsa len pre vás zmení!

Hráči, ktorí budú v rámci tejto tabuľky v rámci daného miesta na prvých pozíciách získajú ďalšie odmeny – ODMENY OD SERVERU! O čo presne ide?

Hráč, ktorý sa v konkrétnom mesiaci umiestni na:

  • 1. Miesto – Získa od serveru BOŽSKÝ BALÍČEK alebo rank DONATOR (v prípade, že nemá rank Donator, bude mu aktivovaný na obdobie 30 dní)
  • 2. Miesto – Získa od serveru sadu DIAMANTOVÝCH KĽÚČOV alebo rank DONATOR (v prípade, že nemá rank Donator, bude mu aktivovaný na obdobie 30 dní)
  • 3. Miesto – Získa od serveru sadu ZLATÝCH KĽÚČOV alebo rank DONATOR (v prípade, že nemá rank Donator, bude mu aktivovaný na obdobie 30 dní)

Ide o hlasovanie v rámci serverlistu Czech-Craft.eu! Hlasovacia súťaž sa nevzťahuje na minecraft-mp.com. Odmena sa hráčom udeľuje vždy za uplynulý mesiac a to vždy po jeho skončení.