Update na verziu 1.13e – Nový systém hernej podpory!

S príchodom veľkého množstva hráčov na náš server sa nám ako admin teamu podstatne sťažila práca nielen v hre, ale aj prostredníctvom hernej podpory na e-maili. Naša mailová schránka začala byť zaplavovaná obrovským množstvom relevantných, ale aj nerelevantných e-mailov – poväčšine trollov.

Preto sme sa rozhodli zmeniť prístup hernej podpory, kedy nebude musieť dotazy na emaili resp. na webe vybavovať jeden človek a rozhodli sme sa zaviesť tzv. ticket systém, ktorý môžete poznať nielen z iných serverov, ale celkovo ide o lepší nástroj na poskytnutie podpory v rámci IT.

Bližšie informácie o tom, ako funguje náš ticket systém nájdete na TEJTO STRÁNKE. Zároveň sme možnosť napísať ticket pridali do bočného panelu po prihlásení. Pre to, aby ste mohli napísať ticket je však potrebné byť zaregistrovaný na našom webe.

Ďakujeme vám za porozumenie  a pochopenie pri riešení tejto situácie a veríme, že nám aj naďalej ostanete verní! 🙂


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!