Ukončenie prevádzky Survivalu 1.13.2

Je to tu! Survival 1.13.2 na ktorom veľmi veľa hráčov fungovala v priebehu posledných mesiacov sa blíži k svojmu koncu. Ale kde sa niečo končí, niečo sa začína…

Odkedy sme na náš server pridali Survival na najnovšej verzii, väčšina hráčov, ktorá hrávala na verzii 1.13.2 sa rozhodla premigrovať práve na tento server. Je to z jednoduchého dôvodu a to, že im to poskytlo nielen možnosť čerstvého štartu, ale aj využitia najnovšej verzie, ktorá výrazne mení hru. Za uplynulý mesiac sme však pocítili obrovský úbytok hráčov na Survival 1.13.2, ktorý bol až príliš výrazný – ilustruje to nasledujúci graf návštevnosti:

Zároveň sa mnohí hráči sťažovali na nestabilitu tejto verzie, čo nás priviedlo k tomu, aby sme o budúcnosti tohto serveru v admin teame hlasovali a jednomyseľne sa ukončenie prevádzky tohto serveru odsúhlasilo.

Dôležité upozornenie: VYPNUTIE SA TÝKA IBA SURVIVAL SERVERU 1.13.2! VŠETKY OSTATNÉ SERVERY BUDEME AJ NAĎALEJ PREVÁDZKOVAŤ BEZ AKEJKOĽVEK ZMENY!

Z uvedených dôvodov hráčom preto oznamujeme, že ku dňu

31.10.2019 (štvrtok)

natrvalo ukončujeme prevádzku tohto serveru z dôvodu nízkej návštevnosti. Naopak, všetkých zostávajúcich hráčov pozývame na o, aby si vyskúšali hru na Survival serveri na verzii 1.14.4, ktorá prináša oveľa oveľa viac zaujímavého obsahu, než tomu bolo doteraz. Z technických príčin sme sa rozhodli, že žiadne stavby či majetok získaný na verzii 1.13.2 nebude presunutý na novšiu verziu. Pokiaľ však už nechcete hrať na našom Survival serveri, odporúčame vám vyskúšať naše prepracované RPG, či Adventure Skyblock servery, ktoré vám môžu poskytnúť to, po čom najviac túžite – dobrodrúžstvo! 🙂

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že ostanete našimi vernými hráčmi!


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!