Dedo Mráz prichádza na Midas!

A je to tu! Konečne december! Nebude trvať dlho a budú tu už aj Vianočné sviatky, čas odpočinku, ktorý by ste mali stráviť s rodinou! 🙂 No a zatiaľ čo my usilovne pracujeme na nadchádzajúcom update, pre vás – našich hráčov sme si pripravili menšiu pozornosť v podobe adventného kalendára!

Na spawne každého z našich serverov (RPG, Skyblock ale aj Survival) sa objavilo nové NPC – Dedo Mráz. Toto NPC má pre vás jednoduchú úlohu! Každý deň vám poskytne iný darček, či už v podobe nejakej drobnosti, ktorú môžete využiť pri hraní, alebo v podobe kľúča od pokladu! Princíp je rovnaký, ako u adventného kalendára… každý deň si môžete vybrať iba jedno určené políčko – ak ho ale prešvihnete – máte smolu – preto by ste sa na náš server mali pripájať naozaj každý deň! 🙂

No a samozrejme my ideme ďalej pracovať na update a veríme, že to do Vianoc stihneme! 🙂

Krásny december!


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!