Inštrukcie k údržbe & Vianočné lobby!

Čas našej údržby, rovnako ako aj vianočný čas sa priblížil! Preto je čas, aby sme vám poskytli niekoľko informácií súvisiacich s dňami, kedy bude náš server nedostupný.

Dôležité informácie k údržbe:

  • S údržbou začneme v pondelok 16.12.2019 hneď od rána (nie od večera, ako sme plánovali pôvodne).
  • Počas údržby nebude dostupný žiaden zo serverov MidasCraftu, čo znamená, že sa nepripojíte ani na vstupné lobby.
  • Na server budú mať prístup iba admini a správcovia, ktorí budú plniť zadané úlohy, nečudujte sa preto, ak na serveri uvidíte hráčov – budú to vyložene členovia admin teamu, alebo testovacie herné účty, aby sme overili funkčnosť pluginov.
  • V rámci údržby prebehne wipe ťažobných svetov, netheru a aj endu na všetkých serveroch. Čo je veľmi veľmi dôležité je, aby ste sa neodhlasovali v týchto svetoch, ale pre správne uchovanie dát sa odhlásili v hlavnom svete. Za prípadnú stratu dát v ťažobnom svete, netheri a ende nenesie server zodpovednosť.
  • V rámci údržby budeme opravovať viaceré chybné časti mapy na RPG serveri spôsobené nedávnym výpadkom siete.
  • V rámci údržby budete môcť hlasovať za server, odporúčame tak však činiť vždy na hraniciach párnych hodín, keďže sa môže stať, že vstupný server, ktorý rozdeľuje hlasy bude dočasne mimo prevádzky.
  • V rámci údržby nebude možné zúčastniť sa žiadneho z pravidelných time-lock eventov a dungeonov.

Vianočné lobby

Už 15.12.2019 vám predstavíme naše nové vianočné lobby, ktoré pre nás pripravili naši šikovní builderi na čele s FridolinomSlehackom. Ak sa už neviete dočkať Vianočného lobby, prinášame vám už teraz pár náhľadových obrázkov. 🙂

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!