Vianočný devel blog od Kamzíka!

A je tu predvečer vianoc! Vo väčšine minecraftových krboch praská oheň, v realite sa väčšinou balia posledné darčeky, alebo sa narýchlo zdobí vianočný stromček To je čas, kedy som sa rozhodol priniesť vám môj predvianočný devel blog.


Vianočný Midas

Čo nás na Midase cez Vianoce čaká? Nuž, celkom dobrá otázka. V poslednom predvianočnom update a v nadväznosti na jeho bugfix update sme hráčom priniesli veľa kvalitného obsahu na mnoho hodín zábavy. Napriek tomu chceme, aby ste si vianočné sviatky na našom serveri užili a máme pre vás pripravených pár prekvapení!

XP Eventy

Ako som už zmieňoval v poslednom bugfix evente sme prerobili plugin na XP eventy. To znamená, že v trvaní od 24.12.2019 do 26.12.2019 vám ponúkneme celodenné XP eventy, avšak, nebudú to už tradičné DoubleXP eventy. Rozhodli sme sa byť voči hráčom štedrejší a preto sme zvolili formu, že počas vianočných sviatkov bude násobiteľ skúseností zmenený z hodnoty 2.0 na 2.5 – to znamená, že reálne dostanete 2.5x viac skúseností, než ako tomu býva počas klasických DoubleXP eventov 🙂

Vianočné darčeky

Viacerí ste sa dotazovali, či hráčom poskytneme náhradu za neotvorené okienka v adventnom kalendári z 18. a 19.12.2019 kedy sme museli predĺžiť nechtiac dobu odstávky. Rozhodol som sa preto, že na každom hlavnom serveri (RPG, Survival, Skyblock) pridáme /warp Vianoce, na ktorom si môžete odmeny z týchto okienok vyzdvihnúť. Samozrejme sme pre vás pripravili aj niečo navyše, takú malú pozornosť, okrem veľmi cenného okienka z 24.12.2019 🙂 Ide skôr o spomienkové a upomienkové predmety, ktoré, ako veríme vám vyčaria úsmev na tvári.

Herná podpora a vybavovanie ticketov

Keďže sú Vianoce, tak ako si chcete oddýchnuť vy, tak si chceme odýchnuť aj my 🙂 To znamená, že v dňoch od 24.12.2019 do 27.12.2019 budú vianočné tickety vybavované v menej častej frekvencii a môže sa stať, že doba odpovede na konkrétny ticket sa predĺži zo štandardných 24 hodín až na 48 hodín. Veríme, že túto dočasnú zmenu pochopíte a budete akceptovať. Admini a helperi sú tiež iba ľudia a svoju činnosť na Midase robia dobrovoľne 🙂

Vianočný donate balíček

Tak ako som sľúbil, na obdobie vianočných sviatkov aktivujeme pre hráčov špeciálny Vianočný donate balíček, vďaka ktorému môžete podporiť náš server a prispieť na jeho chod. Dostupný bdue na našom webe už od dnešného dňa na donate.midascraft.sk.


To by bolo odo mňa pre dnešok všetko 🙂 V mene mojom, ako aj v mene celej mojej rodiny vám chcem popriať príjemné prežitie vianočných sviatkov na MidasCrafte, veľa darčekov, dobrej nálady a hlavne to, aby ste nezabudli, prečo sa vlastne vianoce slávia! 🙂 Takže šťastné a veselé prajú

~Kamzík s rodinkou~


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!