Kidiot roka 2019!

A je to tu dámy a páni! Celý rok sme zbierali rôzne psychopatické výplody rôznych kidiotov, aby sa nám podarilo objektívne aj tento rok udeliť anticenu a antiocenenie v kategórii “Kidiot roka”. Musím uznať, že tento rok to bol aj pre nás veľmi náročný výber, pretože kidiotov sa u nás naozaj objavilo dosť.

Napriek tomu je tu jeden, ktorý vynikal nad všetkými ostatnými a týmto by sme radi udelili cenu “Kidiot roka 2019” hráčovi, ktorý hral u nás na serveri pod prezývkou:

“jarecekminecraft”

Hráč s používateľským menom jarecekminecraft sa týmto zapisuje do historických análov MidasCraftu a my veríme, že ho už nikdy u nás na serveri viac neuvidíme 🙂 A ako bonus posielame virtuálne ocenenie:

A teraz zopár dôvodov, prečo sme sa rozhodli túto anticenu udeliť práve tomuto indivíduu hrajúcemu na tomto relatívne nevinne vyzerajúcom nickname:

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Pevne veríme, že na konci roku 2020 už túto cenu nebudeme musieť udeľovať nikomu, avšak uplynulé 3 roky nás presvedčili o tom, že táto anticena má svoj zmysel. V minulosti tento titul získali hráči hrajúci za nasledujúce herné nicky:

  • Kidiot roku 2017 – Hanysek04
  • Kidiot roku 2018 – Yakuma
  • Kidiot roku 2019 – jarecekminecraft

Anticena “Kidiot roka” je udeľovaná hráčom, ktorých rozumové a kognitívne schopnosti sú natoľko nevyvinúte, že nie sú spôsobilí hrať na našom serveri, svojim správaním pohoršujú ostatných hráčov, členov ateamu, kladú opakované, alebo nezmyselné otázky a ich cieľom nie je hra podľa pravidiel ale znepríjemňovanie života iným hráčom. V prípade anticeny sa anticena udeľuje hráčom, ktorí prekročili akékoľvek zásady slušného správania a ich správanie bolo morálne nezlúčiteľné s filozofiou serveru, ako aj s dobrými mravmi a svojim konaním závžanejšie poškodili server, členov admin teamu alebo iných hráčov.