Nábor do Ateamu! BUILDERI [15.02.2020 – 15.03.2020]

Náš staviteľský team potrebuje doplniť a omladiť svoje rady a to je šanca pre mnohých z vás, ktorí ste možno nikdy Builderov nerobili, ale chceli by ste si to vyskúšať! Ak sa aj vy chcete aktívne podieľať na tvorbe obsahu pre náš server, na dlhých prebdených nociach pri stavbách, pri nemožných zadaniach a šibeničných termínoch a dokážete pracovať pod časovým tlakom, tak toto je pre vás tá pravá chvíľa!

Popis funkcie Buildera: Jeho hlavnou úlohou je stavanie stavieb pre potreby serveru, ako aj iniciovanie stavania vlastných stavieb. Builder má k dispozícii gamemode a nástroje ako WorldEdit či GoBrush. Zadanú prácu builder vykonáva spravidla na serveri, ktorý je na to určený – teda na vývojovom build serveri.

Všeobecné predpoklady na Buildera: hráč musí v prihláške uviesť svoj herný nickname a na našom serveri musia hrať minimálne 7 dní, poznať dôkladne pravidlá všetkých serverov (nielen serveru na ktorom aktívne hrávajú), vrátane Rozšírených pravidiel serveru. Zároveň musia na požadovanej úrovni ovládať slovenskú alebo českú gramatiku. Od uchádzačov vyžadujeme aj ukážku doposiaľ vytvorených stavieb. V prípade, že nemáš portfólium na ukážku, bude potrebné, aby si nám na Creative serveri postavil ukážkovú stavbu podľa zadania. Uchádzačom na túto pozíciu nedávame k dispozícii OP.

Minimálny potrebný vek na Buildera: minimálny vek potrebný na vstup na pozíciu Buildera je 13 rokov. Majiteľ môže udeliť v určitých prípadoch aj výnimku na to, aby bol člen na uvedenej pozície mladší, avšak nie je to pravidlom a daný hráč musí prejsť náročnejším vstupným pohovorom ako je tomu pri bežnom uchádzačovi.


Podmienky na prihlášku pre Buildera:

  • povinné: znalosť práce s WorldEditom
  • povinné: uchádzač je povinný do prihlášky priložiť aj screenshoty svojich stavieb, prípadne predstaviť niektorú zo svojich stavieb na Creative serveri
  • nepovinné: znalosť práce s VoxelSniper
  • nepovinné: znalosť práce so Schematic Brush
  • nepovinné: vek 15+
  • nepovinné: čistý register trestov na MidasCrafte

Bližšie informácie o tom ako podať prihlášku: [LINK NA PODANIE PRIHLÁŠKY]


Informácie o pohovore: Pohovory na rank Buildera budú prebiehať v 2 kolách, pričom v prvom kole sa hodnotí predovšetkým prihláška, ktorú uchádzač uverejní na našom fóre. Uchádzači, ktorí postúpia do druhého kola, budú pozvaní na pohovor na Teamspeak server za účelom overenia skutočností uvedených v prihláške a za účelom preskúšania uchádzača na tento post. Zároveň uchádzač v rámci praktickej skúšky vykoná aj stavbu zadanej stavby na Creative serveri. Dátum a čas pohovoru stanovia administrátori serveru prostredníctvom fóra.

Vaša prihláška musí obsahovať nasledujúce údaje:

Vek:
Pozícia na ktorú sa hlásite:
Builder
Váš herný nickname:
Ako dlho hráte na serveri:
Ako dlho hráte Minecraft:
Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Builder poznať:
Pridajte nám sem aj nejaké obrázky stavieb, ktoré ste stavali vy:
Vzory vami vytvorených stavieb najlepšie ako screenshoty, alebo videá:
Boli ste už v minulosti Builderom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov:
V akých štýloch dokážete stavať? (Classic medieval, fantasy, steampunk,…):
Viete pracovať s pluginom FAWE na priemernej alebo pokročilej úrovni?:
Viete pracovať s pluginom GoBrush a VoxelSniper na priemernej alebo pokročilej úrovni?:
Pracovali ste niekedy s programom WorldPainter? Pokiaľ áno, pošlite nám ukážky svojej tvorby:
Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):

 

Prihlášky môžete podávať prostredníctvom herného fóra od 15.02.2020 do 15.03.2020. Uchádzači môžu byť pozvaní na pohovor počas celého prijímacieho obdobia, ale aj po jeho skončení!