Donator ZADARMO na 7 dní kvôli korunavírusu!

Korona dorazila na Slovensko aj do Čiech! Keďže na území Slovenska platí od dnešného dňa mimoriadny stav a vieme, že veľká časť z vás sedí doma bez možnosti riadnej zábavy, rozhodli sme sa vám dať k dispozícii zadarmo rank Donator.

Zároveň vás chceme upozorniť, aby ste dodržiavali všetky hygienické zásady v reálnom živote, ak to nie je nevyhnutné, nechodili k lekárom (ale kontaktovať telefonicky ich môžete), nenavštevovali hromadné podujatia a všetky ostatné zásady – ide o vaše, ale aj naše zdravie.

Rank Donator teraz môže na dobu 7 dní môže na našom serveri získať každý, kto dodrží postup v priloženom videu a zľavový kód uplatní na špeciálny rank. Tento rank Donatora je úplne zadarmo, bez nároku na nejakú odmenu zo strany serveru a po 7 dňoch vám sám expiruje – pozor, pokiaľ už vlastníte rank Donator alebo Donator+, tento rank si neclaimujte, lebo prídete o pôvodný rank.

Zľavový kód:

COVID19

Zľavový kód je možno využiť len s príslušným balíčkom – na všetky ostatné sa vzťahovať nebude!

Videonávod ako je možné si Donatora na 7 dní ZADARMO aktivovať!

Ďalšie informácie:

Zároveň krátka informácia ohľadom fungovania admin teamu. Keďže niekoľko členov admin teamu je chorých a niektorí pravdepodobne skončia / skončili v karanténe v súvislosti s Korona Vírusom, je potrebné, aby ste brali ohľad na znížený počet adminov na serveri a rovnako sa predĺži čas odpovedí  na vaše otázky, prípadne aj čas odpovedí na vaše otázky na fóre. Rozhodnutím majiteľa serveru sa súčasná lehota na odpoveď predlžuje zo súčasných 24 hodín na 5 dní.

Zároveň s okamžitou platnosťou pozastavujeme všetky nábory do ateamu a to až do odvolania. Zdraví členovia admin teamu dostali pokyn, aby na serveroch častejšie robili eventy, tkaže sa môžete tešiť na odmeny z eventov.

Akcia trvá od 12.03.2020 do 16.03.2020!