[EVENT] Herkulesov poklad!

Po veľkom úspechu Atlantského eventu sme si pre vás pripravili ďalší! Nový hlasovací poklad vám zaručí veľké odmeny za hlasovanie za náš server! Na všetkých serveroch (RPG, Survival aj Slimefun) sa zjavil nový typ pokladu – Herkulesov poklad.

Každý hráč, ktorý hlasuje za server s úderom dnešnej polnoci vždy získa za hlasovanie na Czech-Craft.eu, Craftlist.org alebo MinecraftMP. NAVYŠE jeden kľúč k tzv. Herkulesovmu pokladu, ktorý je plný nielen bežných predmetov, ale predovšetkým tých LEGENDÁRNYCH! Herkulesov poklad je však iba dočasný a preto bude časovo obmedzený – neprezradíme vám ale, že dokedy! Tak, ako rýchlo tento event začal, tak rovnako tak isto môže z minúty na minútu zmiznúť. Je teda len na vás hráčov, koľko kľúčov a itemov z Herkulesovho pokladu sa vám podarí nazbierať!

Ale pozor! Kráľ Evenor z Atlantídy si všimol zvláštne správanie hráčov a preto sa rozhodol, že bránu, ktorá vedie do Atlantídy po dobu trvania Herkulesovho eventu uzamkne! Na každého, kto sa ňou pokúsi prejsť, tak čaká istá a neodvratná smrť na druhom konci – a aj keby sa vám cez ňu podarilo nejakým spôsobom prejsť, je veľmi ťažko opevnená a strážená!

Herkulesov poklad je na každom serveri umiestnený na /warp Herkules. V rámci tohto pokladu je však možné získať aj doteraz nevypustené predmety (napríklad na RPG serveri časť Luciferovho setu či Anjelske krídla). Takže HLASUJTE, ZÍSKAVAJTE ODMENY a UŽITE SI HRU!

  • Dátum štartu Eventu: 02.06.2020, 00:00

  • Dátum konca Eventu: 30.07.2020, 23:59