[EVENT] Poklad Titánov!

Po veľkom úspechu Atlantského a Herkulesovho eventu sme si pre vás pripravili ďalší! Tentokrát sa zameriame na predchodcu starých gréckych bohov – na Titánov. Nový hlasovací poklad vám zaručí veľké odmeny za hlasovanie za náš server! Na serveroch RPG a Survival 1.16.1 sa zjavil nový typ pokladu – Poklad Titánov.

Každý hráč, ktorý hlasuje za server s úderom dnešnej polnoci vždy získa za hlasovanie na Czech-Craft.eu, Craftlist.org alebo MinecraftMP. NAVYŠE jeden kľúč k tzv. Titánskemu pokladu, ktorý je plný nielen bežných predmetov, ale predovšetkým tých LEGENDÁRNYCH! Poklad Titánov je však iba dočasný a preto bude časovo obmedzený – neprezradíme vám ale, že dokedy! Tak, ako rýchlo tento event začal, tak rovnako tak isto môže z minúty na minútu zmiznúť. Je teda len na vás hráčov, koľko kľúčov a itemov z Pokladu Titánov sa vám podarí nazbierať!

Ale pozor! Kráľ Evenor z Atlantídy si všimol zvláštne správanie hráčov a preto sa rozhodol, že bránu, ktorá vedie do Atlantídy po dobu trvania tohto eventu uzamkne! Na každého, kto sa ňou pokúsi prejsť, tak čaká istá a neodvratná smrť na druhom konci – a aj keby sa vám cez ňu podarilo nejakým spôsobom prejsť, je veľmi ťažko opevnená a strážená!

Titánsky poklad je na každom serveri umiestnený na /warp Titan. V rámci tohto pokladu je však možné získať aj doteraz nevypustené predmety (napríklad na RPG serveri časť Luciferovho setu či Anjelske krídla). Takže HLASUJTE, ZÍSKAVAJTE ODMENY a UŽITE SI HRU!

  • Dátum štartu Eventu: 31.07.2020, 00:00

  • Dátum konca Eventu: [nezverejnený]