[NEPREHLIADNITE] Dôležitá zmena v hlasovaní!

Pripravili sme si pre vás novinku, ktorá nás síce neteší, avšak vzhľaodm na to, že sa na našom serveri našlo niekoľko jedincov, ktorí začali využívať to, že MidasVote je defaultne nastavený pre RPG server, rozhodli sme sa pristúpiť k úprave hlasovania.

Od dnešného dňa je preo defaultným serverom na primárne spracovanie hlasov “Vstupné lobby”. Pokiaľ si hráč takýmto spôsobom nenastaví hlasovanie, na daný RPG server neobdrží žiaden hlas. Týmto sa nám úspešne podarí vyhýbať sa problémovým situáciám, kedy hráči hlasujú pod vulgárnymi nickmi typu “KamzikJe[cenzúra]” alebo “[cenzúra]Midas“. Vzhľadom na to, že hráči sú v tomto prípade veľmi kreatívni, je toto jeden z prvých krokov, akými chceme chrániť náš server pred toxickými hráčmi.

Takže ešte raz:

NEZABUDNITE SI PRÍKAZOM /MIDASVOTE NASTAVIŤ SERVER, KAM POPUTUJÚ VAŠE HLASY [TÝKA SA TO HLAVNE RPG SERVERU]

 


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!