Nábor na Helperov a Builderov [02.11.2020 – 02.12.2020]

Keďže aktuálne pracujeme na viacerých projektoch, ktoré pre vás pripravujeme v najbližších týždňoch a mesiacoch, potrebujeme nabrať aj nových ľudí na pozície staviteľov, resp. Builderov na našom serveri. A nielen to, ako je to už zvykom, už tradične hľadáme nových Helperov pre náš server!

Vyhlásenie náboru na Helpera

Korona je viac-menej za nami a náš server teraz čakajú prázdniny a následne klasický školský rok. Preto sme sa po korona prestávke v naberaní nových členov ateamu rozhodli opätovne otvoriť nábor na pozíciu Helper. Nábor sa bude konať v termíne od 02.11.2020 do 2.12.2020.

Z toho dôvodu vyhlasujeme náborové konanie na pozíciu Helper pre nasledujúce servery:

 • RPG Server (predpokladaný počet prijímaných helperov: 1)
 • Survival Server (predpokladaný počet prijímaných helperov: 3)

Vzor prihlášky na Helpera

Vek:
Pozícia na ktorú sa hlásite: Helper
Váš herný nickname:
Ako dlho hráte na serveri:
Ako dlho hráte Minecraft:
Dôvod prečo chcete byť Helperom práve na MidasCrafte

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Helper MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú!:
Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:
Boli ste už v minulosti Helperom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov:

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):

Vyplnenú prihlášku nám pošlite do tejto sekcie. Všetci uchádzači, ktorí si podajú prihlášku budú pozvaní na prvé kolo v podobe krátkeho vstupného testu, na základe ktorého výsledku vás pozveme na druhé kolo v podobe ústneho pohovoru.

Osobnostné predpoklady na uchádzača na Helpera

Čo od uchádzačov vyžadujeme?

 • gramatiku  mýliť sa je ľudské, ale mílyť sa nie je v poriadku. Preto od helperov očakávame znalosti základnej gramatiky a rozlišovanie ypsilonov od mäkkých i.
 • flexibilitu – práca Helpera často vyžaduje rýchle reakcie a možnosť prispôsobovania vecí na požiadanie. Ak niekto spracuje na stavbe týždeň a vyzerá to hrozne, nie je to dobrý znak.
 • skúsenosti – čím viac ich máš, tým lepšie. Náš server uvíta najmä tých, ktorí už mali do činenia so stavbami.
 • zmysel pre humor – na MidasCrafte prevláda dobrá nálada a vtipmi nešetríme. Ak rovnako patríš medzi veselé kopy a neurazí ťa každá poznámka, si náš človek
 • nebyť urážlivý a vzťahovačný pre každú blbosť – kolektív na MidasCrafte tvorí malú rodinu, ktorá si zo seba dokáže navzájom uťahovať. Ak vieš zniesť priateľské pošťuchovanie, prípadne konštruktívnu kritiku, budeš u nás vítaný

Vopred sa tešíme na vaše prihlášky. Uchádzači budú pozývaní na písomný test, rovnako ako aj na ústny test priebežne počas celého obdobia náboru. Vedenie serveru si vyhradzuje právo odmietnuť prihlášku hráča, ktorý nemá čistý register alebo hráča, ktorý je považovaný za problémového.


Vyhlásenie náboru na Buildera

Vyhlasujeme náborové konanie na pozíciu Builder pre všetky servery MidasCraftu

Vzor prihlášky na Buildera

Vek:
Pozícia na ktorú sa hlásite: Buildera:
Váš herný nickname:
Ako dlho hráte na serveri:
Ako dlho hráte Minecraft:
Dôvod prečo chcete byť Builderom práve na MidasCrafte

Vymenovať aspoň 10 príkazov, ktoré by mal Builder MidasCraftu poznať (klasické ako /op, /res a Essentials príkazy pod. sa nepočítajú, príkazy musia súvisieť s Builderskými schopnosťami)!:
Vymenovať aspoň 10 pravidiel a vysvetliť ich význam:
Boli ste už v minulosti Builderom na inom serveri? Ak áno, uveďte jeho názov:

Napíšte nám niečo o sebe (min. 255 znakov):

Vyplnenú prihlášku nám pošlite do tejto sekcie. Všetci uchádzači, ktorí si podajú prihlášku budú pozvaní na prvé kolo v podobe krátkeho vstupného testu, na základe ktorého výsledku vás pozveme na druhé kolo v podobe ústneho pohovoru.

Osobnostné predpoklady na uchádzača na Buildera

 • povinné: znalosť práce s WorldEditom
 • povinné: uchádzač je povinný do prihlášky priložiť aj screenshoty svojich stavieb
 • nepovinné: znalosť práce s VoxelSniper
 • nepovinné: znalosť práce so Schematic Brush
 • nepovinné: vek 15+
 • nepovinné: čistý register trestov na MidasCrafte

Informácie o pohovore: Pohovory na rank Buildera budú prebiehať v 2 kolách, pričom v prvom kole sa hodnotí predovšetkým prihláška, ktorú uchádzač uverejní na našom fóre. Uchádzači, ktorí postúpia do druhého kola budú pozvaní na pohovor na Teamspeak server za účelom overenia skutočností uvedených v prihláške a za účelom preskúšania uchádzača na tento post. Zároveň uchádzač v rámci praktickej skúšky vykoná aj stavbu zadanej stavby na Creative serveri. Dátum a čas pohovoru stanovia administrátori serveru prostredníctvom fóra.