[EVENT] Poklad Kronosa!

Po veľkom úspechu Atlantského, Herkulesovho a Titánskeho eventu sme si pre vás pripravili ďalší! Tentokrát sa zameriame na predchodcu starých gréckych bohov – na Kronosa. Nový hlasovací poklad vám zaručí veľké odmeny za hlasovanie za náš server! Na serveroch RPG a Survival serveri sa zjavil nový typ pokladu – Poklad Kronosa.

Každý hráč, ktorý hlasuje za server s úderom dnešnej polnoci vždy získa za hlasovanie na Czech-Craft.eu, Craftlist.org alebo MinecraftMP. NAVYŠE jeden kľúč k tzv. Kronosovmu pokladu, ktorý je plný nielen bežných predmetov, ale predovšetkým tých LEGENDÁRNYCH! Poklad Kronosa je však iba dočasný a preto bude časovo obmedzený – neprezradíme vám ale, že dokedy! Tak, ako rýchlo tento event začal, tak rovnako tak isto môže z minúty na minútu zmiznúť. Je teda len na vás hráčov, koľko kľúčov a itemov z Pokladu Kronosa sa vám podarí nazbierať!

Kronosov poklad je na každom serveri umiestnený na /warp Kronos. V rámci tohto pokladu je však možné získať aj doteraz nevypustené predmety (napríklad na RPG serveri časť Luciferovho setu či Anjelske krídla). Takže HLASUJTE, ZÍSKAVAJTE ODMENY a UŽITE SI HRU!

  • Dátum štartu Eventu: 01.12.2020, 00:00

  • Dátum konca Eventu: [nezverejnený]Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!