[EVENT] Zlý SATAN Klaus útočí na server!

A máme tu predvianočný event! Tentokrát ide o návrat diabolského Satana Klausa, ktorý chce opäť ohroziť Vianoce na Midase!

Od sviatku Sv. Mikuláša sa v divočine na RPG serveri a v divočine na Survival serveri začnú objavovať tri druhy nových mobov – samotný Satan Klaus, Grinch a diabolský snehuliak Olaf! Za ich zabitie je vyhlásená veľká odmena a Kráľ Midas poveril Vianočnú Terku, aby za ich cenné trofeje hráčom dávala rôzne odmeny!

Trojica zloduchov sa chystá zničiť Vianoce na MidasCrafte! Je medzi nimi aj Satan Klaus!
Hľadaní sú živí alebo mŕtvi!

Tieto príšery budú hráčov z ničoho nič napádať a snažiť sa ich pripraviť o život. Každá z týchto príšer má pritom nastavené rôzne druhy útoku, zbraní a rovnako aj životov.

Z každej z týchto príšer vám možu vypadnúť rôzne druhy cukríkov a sladkostí. Tie si následne môžete vymeniť u Vianočnej Terky na spawne v Midapolise za špeciálne Vianočné ozdoby alebo LuckyBlocky!

Vianočná Terka sa nachádza na RPG serveri aj na Survival serveri na /warp Vianoce alebo /warp Vanoce

Adventný event sa bude konať od 00:00, 06. decembra 2020 do polnoci 27. decembra 2020. Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!