Kidiot roka 2020!

A je to tu dámy a páni! Tento rok bol pre všetkých extrémne ťažký a preto aj výber anticeny “Kidiot roka” bol extrémne náročný. Kidiotov sa na našom serveri, tak ako to už býva, objavilo až nadmerne veľa a my sme museli preto vybrať toho najlepšieho.

Napriek tomu je tu jeden, ktorý vynikal nad všetkými ostatnými a týmto by sme radi udelili cenu “Kidiot roka 2020” hráčovi, ktorý hral u nás na serveri pod prezývkou:

“lukasmates”

Hráč s používateľským menom lukasmates sa týmto zapisuje do historických análov MidasCraftu a my veríme, že ho už nikdy u nás na serveri viac neuvidíme 🙂 A ako bonus posielame virtuálne ocenenie:

Tento hráč sa rozhodol streamovať z nášho serveru, pričom sa rozhodol hrať nečestne a rozhodol sa, že bude vyžívťa cheaty, konkrétne x-ray. Netušil však, že naši admini zhodou okolností sledovali jeho stream a tak mu bol udelený trvalý ban z čoho následne chytil taký ragequit, že na streame rozhadzoval veci po celej svojej izbe. Video bolo niekoľko dní dostupné aj na našom Facebooku, keďže ho však originálny autor zmazal a z dôvodu ochrany GDPR ho nemôžeme zverejňovať, bude vám musieť stačiť iba slovný opis tejto vtipnej situácie 🙂

Pevne veríme, že na konci roku 2020 už túto cenu nebudeme musieť udeľovať nikomu, avšak uplynulé 4 roky nás presvedčili o tom, že táto anticena má svoj zmysel. V minulosti tento titul získali hráči hrajúci za nasledujúce herné nicky:

  • Kidiot roku 2017 – Hanysek04
  • Kidiot roku 2018 – Yakuma
  • Kidiot roku 2019 – jarecekminecraft
  • Kidiot roku 2020 – lukasmates

Anticena “Kidiot roka” je udeľovaná hráčom, ktorých rozumové a kognitívne schopnosti sú natoľko nevyvinúte, že nie sú spôsobilí hrať na našom serveri, svojim správaním pohoršujú ostatných hráčov, členov ateamu, kladú opakované, alebo nezmyselné otázky a ich cieľom nie je hra podľa pravidiel, ale znepríjemňovanie života iným hráčom. V prípade anticeny sa anticena udeľuje hráčom, ktorí prekročili akékoľvek zásady slušného správania a ich správanie bolo morálne nezlúčiteľné s filozofiou serveru, ako aj s dobrými mravmi a svojim konaním závžanejšie poškodili server, členov admin teamu alebo iných hráčov.