[Event] Veľká noc na MidasCrafte 2021!

Je tu veľkonočný týždeň a zároveň teda pre mnohé kultúry aj oficiálny začiatok Veľkonočných sviatkov! Pri tejto príležitosti sme si preto aj na MidasCrafte pre vás pripravili veľkonočný event! V ňom bude vašou úlohou získavať vajíčka, ktoré následne budete môcť vymeniť za LuckyBlocky.

Minulý rok sme tu tento event nemali – dôvod bol jasný – pandémia sa rozbiehala a mali sme starosti s tým, ako udržať server v chode. Po tom, ako sa po roku situácia na serveri stabilizovala, sme mohli tento event konečne obnoviť.

Event sa týka dvoch hlavných serverov a to RPG serveru a Survival serveru. Na oboch serveroch sa začnú objavovať špeciálni mobovia – Veľkonoční zajačikovia. Ak si ale myslíte, že ide o nádherné tvory, veľmi rýchlo vás vyvedú z omylu. Veľká noc je čas, kedy sa v nich prebúdzajú krvilačné beštie a bez váhania na vás zaútočia! Postupujte preto s maximálnou ostražitosťou.

Aj keď môže vyzerať milo, tento tvor je extrémne nebezpečný! Neváhajte ho preto zabiť!


Veľkonočný zajac sa spawnuje v nasledujúcich lokalitách:

  • RPG Server  – Ťažobný svet (šanca na drop 0 až 5 veľkonočných vajíčok)
  • Survival Server – Ťažobný svet (šanca na drop 0 až 5 veľkonočných vajíčok)

Z Veľkonočného zajaca vám, samozrejme, vypadne určitý custom drop, ktorým sú v tomto prípade Veľkonočné vajíčka. Aj tie sa líšia typovo a čím vzácnejšie vajíčko, tým väčšia odmena! Odmeny si môžete vyzdvihnúť u NPCčiek, ktoré sa nachádzajú na spawne oboch serverov a majú označenie Pontius Pilatus. Odmenou, ktorú môžete získať za odovzdanie vajíčok, sú LuckyBlocky.

Veľkonočný event trvá od 29.03.2021 do 07.04.2021. Tak neváhajte a získajte svoju odmenu!


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!