Minecraft hokejový šampionát 2021!

Aj tento rok sme sa rozhodli pre vás zorganizovať event, ktorý sa stal už tradičným eventom na MidasCrafte – hokejový šampionát.

Už od 07.04.2021 sa začína MHL – Midas Hockey League 2021. Kto sa jej môže zúčastniť?

Do turnaja sa môže prihlásiť ktokoľvek (výnimku tvoria zabanovaní hráči) predovšetkým teamy. Pokiaľ si však samotár, nezúfaj, prihlás sa aj tak a pokúsime sa zostaviť aj výber Freelancerov, ktorí budú bojovať vo farbách Midasu.


Formát zápasov

Podmienky: Team sa skladá z minimálne 3 hráčov a 1 brankára (formát zápasu 3+1), ideálnou formou je mať team zložený z 3 hráčov, 1 brankára a 1 náhradníka (pre prípad, že by člen vášho teamu na zápas neprišiel).

Základné informácie pred začatím šampionátu. Každý zápas sa hrá na špeciálnom hokejovom serveri na ktorý sa hráči dostanú vždy prostredníctvom príkazu /hokejTento server je prístupný iba v čase konania zápasu resp. krátko pred začatím zápasu a sprístupňuje ho vždy prítomný správca. Zápas je rozdelený vždy na dve polovice, každá o dĺžke 600 sekúnd. Každý z teamov môže mať súčasne na ľade najviac 4 hráčov a 1 striedajúceho hráča na striedačke. Každý z teamov obdrží pred začiatkom hry JEDEN TIMEOUT na 30 sekúnd, ktorý po použití preruší v ktoromkoľvek momente hru a je potrebné nové vhadzovanie. Vhadzovanie vždy robí hlavný rozhodca.

Rozhodujúcim faktorom každého zápasu je vyššie skóre, čiže vyhráva team, ktorý strelí viac gólov. V základnej skupine A a B je prípustný aj remízový stav. V štvrťfinále, semifinále, zápase o bronz a v zápase o titul v prípade rovnosti bodov rozhoduje prvý strelený gól v nadstavenom čase tzv. zlatý gól.

Kľúč na bodové rozdelenie v základnej skupine je nasledujúci: Výhra – 3 body, Prehra – 0 bodov, Remíza – 1 bod pre každý team. V prípade, že nastane vo výsledkovej skupine totožnosť bodov jednotlivých teamov, rozhoduje ako prvý faktor lepší vzájomný zápas. Pokiaľ nie je možné určiť lepší vzájomný zápas, alebo majú rovnakú bodovú hodnotu až 3 teamy, o umiestnení v skupine rozhoduje lepší počet strelených a inkasovaných gólov za celú základnú skupinu.

Počas zápasu má kapitán teamu právo požiadať rozhodcu jedenkrát o tzv. “Captain Challange” pri spornom momente. Za sporný moment sa považujú nasledujúce momenty: gól, príliš veľa hráčov na ľadovej ploche, postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku. V prípade, že Captain challenge je uznaný upraví sa skóre / trest podľa výsledkov zhliadnutia videozáznamu. V prípade, že Captain challenge nie je opodstatnený, kapitánovi, ktorý o challange požiada sa udeľuje osobný trest v trvaní 3 minút. Tento trest neruší ani strelený gól.


Prihlasovanie na turnaj

Svoj team môžete na šampionát prihlásiť prostredníctvom nášho fóra, kde je potrebné uviesť názov vášho teamu, a zoznam jeho členov. V prípade, že ste freelancer a nemáte s kým hrať, resp. nemáte kompletný team, stačí napísať svoj nick, označiť sa za freelancera a pokúsime sa pre vás zostaviť adekvátny team. Do turnaja je možné prihlásiť sa do 04.04.2021.

Link na prihlasovanie do turnaja:

https://midascraft.sk/forum/topic/prihlasovanie-sa-na-hokejovy-sampionat-2021/


VÝHRY

Za účasť v turnaji sa každému členovi víťazného teamu pripisujú nasledujúce výhry:

  • 1. Miesto – každý člen teamu získa božský balíček, zlatú medailu a špeciálny SUFFIX
  • 2. Miesto – každý člen teamu získa diamantový balíček a striebornú medailu
  • 3. Miesto – každý člen teamu získa zlatý balíček a bronzovú medailu

Vopred sa tešíme na vašu účasť!


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!