[EVENT] Poklad Aristotelesa

Po veľkom úspechu hlasovacieho eventu sme si pre vás pripravili ďalší! Tentokrát sa presunieme do Grécka, konkrétne k filozofovi Aristotelesovi. Nový hlasovací poklad vám zaručí veľké odmeny za hlasovanie za náš server! Na RPG serveri sa zjavil nový typ pokladu – Poklad Aristotelesa.

Každý hráč, ktorý hlasuje za server s úderom štartu eventu vždy získa za hlasovanie na Czech-Craft.eu, Craftlist.org alebo MinecraftMP. NAVYŠE jeden kľúč k tzv. Aristotelesovmu pokladu, ktorý je plný nielen bežných predmetov, ale predovšetkým tých LEGENDÁRNYCH! Poklad Arkasa je však iba dočasný a preto bude časovo obmedzený – neprezradíme vám ale, že dokedy! Tak, ako rýchlo tento event začal, tak rovnako tak isto môže z minúty na minútu zmiznúť. Je teda len na vás hráčov, koľko kľúčov a itemov z Pokladu Arkasa sa vám podarí nazbierať!

Arkasov poklad je na každom serveri umiestnený na /warp Aristoteles. V rámci tohto pokladu je však možné získať aj  veľmi vzácne predmety. Takže HLASUJTE, ZÍSKAVAJTE ODMENY a UŽITE SI HRU!

  • Dátum štartu Eventu: 26.9.2021 

  • Dátum konca Eventu: [nezverejnený]


Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!