Poškodenie dát na RPG serveri & kompenzácia

Bohužiaľ stalo sa to, čoho sme sa obávali. Na RPG serveri došlo vinou zneužívania niektorých bugov k poškodeniu dát na RPG serveri. Aktuálne sme boli prinútení zresetovať a úplne vyprázdniť konfiguračný súbor jedného z pluginov.

Tento plugin zabezpečoval ochranu vašich financií v PEŇAŽENKE a vašich HOMES, ktoré museli byť premazané. Keďže homes by bolo veľmi náročné nastavovať odznovu, predpokladáme, že si ich dokážete nastaviť sami. Čo sa týka finančných prostriedkov v PEŇAŽENKE (tí, čo ste mali uložené peniaze v banke sa vás to netýka), tie boli taktiež zresetované a každý hráč má teraz počiatočnú sumu 500 eur.

Nahrádzať budeme IBA prostriedky v PEŇAŽENKE a to oproti žiadosti, ktorú si môžete podať cez náš ticket systém. Žiadosti budeme vybavovať priebežne, maximálna dĺžka na vrátenie finančných prostriedkov na váš účet je 14 dní (do tejto doby sa vám budeme snažiť financie z peňaženky snažiť vrátiť, vzhľadom na nše pracovné povinnosti je to pochopiteľná lehota)

Čo má obsahovať žiadosť pre podporu?

  • Váš herný nick:
  • Vaše UUID:
  • Kedy ste boli naposledy prihlásení online:
  • Akú hotovosť ste mali pri sebe v peňaženke (prosím uvádzať pravdivú čiastku, vieme si to dohľadať a odkontrolovať):

Žiadosť o vrátenie finančných prostriedkov prostredníctvom ticket systému môžete podať najneskôr do: 07.11.2021 (po tomto dátume nebudú žiadosti o vrátenie financií akceptované).

Predtým ako požiadate o náhradu financií sa prosím pripojte na RPG server, aby ste zistili, či skutočne došlo k ich zmazaniu. Pokiaľ sa na RPG server nepripojíte pred podaním žiadosti, nebude vám náhrada priznaná.