Advent na MidasCrafte! [01.12.2021 – 31.12.2021]

Aj keď je už prvá adventná nedeľa za nami, na Midase sa oficiálne začína 1. decembra. Dnešným dňom sme na RPG serveri a Survival serveri aktivovali Adventný plugin, ktorý bude s nami celý december až do Nového roku.

Malú Santovu dedinku nájdete na /warp Advent, ktorý sa 24. decembra 2021 zmení na /warp Vianoce.


Adventný kalendár

V rámci adventného obdobia vás už tradične čaká Adventný kalendár, tento rok s jedným malým bonusom.

Tradičné adventné okienka má pre vás pripravené Santa Klaus. Je ich presne toľko, koľko dní ostáva do Vianoc. Ak nám budete celý advent verní a otvoríte všetky okienka, čaká na vás na štedrý ešte aj malý BENEFIT, ktorému sa hráči na našom serveri určite potešia. 🙂

Santa Klausa nájdete na /warp Advent. Pripravený má pre vás adventný kalendár.

Vianočná pošta

Čo by to boli za Vianoce, ak by sme sa nedokázali medzi sebou navzájom obdarovať? Náš server pre Vás pripravil malú utilitku v podobe možnosti poslať Vianočnú poštu vašim priataeľom. Po kliknutí na Vianočného elfa si tak budete môcť vybrať, či svojmu obľúbencovi pošlete v rámci Vianočnej pošty pohľadnicu o odkazom, alebo k nej pripojíte aj malý darček (bohužiaľ iba 1 kus :)). Po tom, ako mu túto poštu odošlete mu ju Vianočný elf doručí až 24.12.2021 o 16:00 a to tak, že hráč príde k elfovi a skontroluje si, či tam nemá náhodou nejaký darček.

Upozornenie: Darčeky si môžu hráči vybrať u Elfa v rozmedzí od 24.12.2021 do 31.12.2021! Po tomto dátume Vianočný elf zmizne a nevyzdvihnuté zásielky si odnesie so sebou!

Vianočnú poštu s Vianočným elfom nájdete taktiež na /warp Advent. Nezabudnite obdarovať tých, na ktorých vám záleží!

Mikuláš

Mikulášku, dobrý strýčku modlím sa ti modlitbičku, zlož tú svoju plnú tašku, daj nám z darov tvojich trošku, či koláča makového, či koníka medového. Veď ty svätý Mikuláš, veľa dobrých darov máš.

Tento rok vás čaká mimoriadne zvláštne prekvapenie už na deň Sv. Mikuláša – 6. decembra (prosince). Na Survival serveri na /warp Advent a na RPG serveri na /spawn sa objavil Mikulášov pomocník, ktorý čaká na všetkých hráčov, aby od nich od 01.12.2021 (00:00) do 05.12.2021 (23:59) pozbieral vyleštené kožené čižmy! Stačí preto ak si do ruky dáte nepoškodené kožené čižmy, kliknete na Mikulášovho pomocníka a 6. decembra 2021 si uňho budete môcť vyzdvihnúť špeciálnu odmenu!

Mikulášovho pomocníka nájdete na Survivale na /warp Advent a na RPG serveri na /spawn. Pozor! Mikulášovi musíte odovzdať vyčistené čižmy do 05.12.2021, 23.59!

Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!