Wipe Survival serveru a príchod 1.18tky

Skúšali sme, plakali sme, znovu sme skúšali, nadávali sme, znovu sme plakali a nakoniec sme to zo zúfalstva vzdali. Hovoríme o 1.18tke a možnej migrácii z verzie 1.17.1. Aj napriek tomu, že sme to skúšali, ukázalo sa, že to je samo o sebe prakticky nadľudský výkon. Bolo preto potrebné prijať rozhodnutie o Wipe.

Wipe prebehne dňa

17.12.2021

a pôjde o kompletný reštart serveru, jak stavieb, tak rezidencií, ekonomiky a pod. Zároveň sme sa dohodli so Zlým Zajom, že je aktuálne úplne zbytočné a vzhľadom na veľkú výkonnostnú záťaž aj finančne neefektívne, spravovať dva Survival servery. Preto k tomu istému dňu dôjde k zlúčeniu Survival serveru a ZlýZajo serveru, pričom zostane zachovaný Survival tak, ako ste naň zvyknutí. Zlúčenie týchto serverov nám pomôže lepšie a efektívnejšie spravovať naše zdroje a zároveň administrátori dokážu rýchlejšie reagovať na vaše požiadavky.

Chápeme, že Wipe nepoteší nikoho, avšak aktuálne je to pre nás posledná možnosť, ako z tejto zapeklitej situácie von. Zároveň veríme, že predvianočný čas a chvíle voľna vás namotivujú na to, aby tento nový začiatok stál naozaj za to! 🙂

Pevne veríme, že sa spolu znovu uvidíme na Survival serveri 1.18+ 🙂

 

Ak máte náš server radi a chcete, aby fungoval kvalitne aj naďalej, máte možnosť ho finančne podporiť! Urobiť tak môžete v DONATING SEKCII,  prípadne nám môžete prispieť na kávu či prášky na upokojenie (Boh je nám svedkom, že tie prášky v niektorých prípadoch na serveri potrebujeme :))

Za všetku vašu podporu vyslovujeme úprimné – Pán Boh zaplať!