Kidiot roka 2021!


A je to tu dámy a páni! Tento rok bol pre všetkých extrémne ťažký a preto aj výber anticeny “Kidiot roka” bol extrémne náročný. Kidiotov sa na našom serveri, tak ako to už býva, objavilo až nadmerne veľa a my sme museli preto vybrať toho najlepšieho.

Napriek tomu je tu jeden, ktorý vynikal nad všetkými ostatnými a týmto by sme radi udelili cenu “Kidiot roka 2021” hráčovi, ktorý hral u nás na serveri pod prezývkou:

“Timtax”

Hráč s používateľským menom Timtax sa týmto zapisuje do historických análov MidasCraftu a my veríme, že ho už nikdy u nás na serveri viac neuvidíme 🙂 A ako bonus posielame virtuálne ocenenie:


Tento rok prinášame po prvýkrát aj čestné ocenenenie, ktoré nazývame “Napavený kidiot”. Dlhé roky o túto cenu bojoval Border (Otca ti naháňam s tým blbým nickom) až ju nakoniec získal. Síce nie ako “Kidiot roka” ale ako Čestný “nezabanovaný” kidiot:

“Bxrd3r”

Hráč s používateľským menom Bxrd3r sa týmto zapisuje do historických análov MidasCraftu a my veríme, že sa na serveri bude správať tak, ako sa na slušného hráča patrí 🙂 A ako bonus posielame virtuálne ocenenie:

Pevne veríme, že na konci roku 2021 už túto cenu nebudeme musieť udeľovať nikomu, avšak uplynulých 5 rokov nás presvedčilo o tom, že táto anticena má svoj zmysel. V minulosti tento titul získali hráči hrajúci za nasledujúce herné nicky:

  • Kidiot roku 2017 – Hanysek04
  • Kidiot roku 2018 – Yakuma
  • Kidiot roku 2019 – jarecekminecraft
  • Kidiot roku 2020 – lukasmates
  • Kidiot roku 2021 – Timtax

Čestní kidioti:

  • Čestný nezabanovaný kidiot roku 2021 – Bxrd3r

Anticena “Kidiot roka” je udeľovaná hráčom, ktorých rozumové a kognitívne schopnosti sú natoľko nevyvinúte, že nie sú spôsobilí hrať na našom serveri, svojim správaním pohoršujú ostatných hráčov, členov ateamu, kladú opakované, alebo nezmyselné otázky a ich cieľom nie je hra podľa pravidiel, ale znepríjemňovanie života iným hráčom. V prípade anticeny sa anticena udeľuje hráčom, ktorí prekročili akékoľvek zásady slušného správania a ich správanie bolo morálne nezlúčiteľné s filozofiou serveru, ako aj s dobrými mravmi a svojim konaním závžanejšie poškodili server, členov admin teamu alebo iných hráčov.