DiscordLink

Overte svoje užívateľské meno na Discorde

V rámci MidasCraftu môžete získať na našom Discord serveri aj unikátny rank tzv. “Overeného užívateľa”. Ide o rank, ktorý dokazuje, že reálne aj na našom serveri hráte a máte prepojený svoj herný účet s Discord účtom.

Ako na to? Postupujte presne podľa nášho návodu a zvládnete to ľahko!

  • Pripojte sa na náš Discord server. Pozvánku nájdete tu: https://discordapp.com/invite/gPkTTfp
  • Prihláste sa na náš server, konkrétne na VSTUPNÉ LOBBY (príkazom /lobby), kde zadajte príkaz /dlink [discordTag] pričom DiscordTag tvorí vaše používateľské meno na Discorde nasledované symbolom mriežky a nasledujúce štvorčíslie. Vo výsledku by to malo vyzerať napríklad nejako takto:  Gevenducha#6271 a teda finálny príkaz znie /dlink Gevenducha#6271
  • Následne vám na Discorde zaklope správa od nášho Discord Bota, ktorý vás vyzve k tomu, aby ste si mohli overiť váš herný nickname. Táto správa vyzerá nejako takto:

  • Máte presne 1 minútu na to, aby ste MidasBotovi odpovedali do chatu a napísali príkaz !dlink confirm , čím potvrdíte vašu identitu. Discord bot vám následne pridelí rolu “Overený užívateľ” a prepojí ho s vašim herným účtom o čom vám pošle aj do chatu aj správu:

  • A to je všetko! Váš herný účet je teraz prepojený s Discord botom a vy ste sa stali úspešným vlastníkom ranku “Overený užívateľ”.