Fórum

Forum Navigation
Forum breadcrumbs - You are here:ForumOff-Topic: OstatnéBan? Za poke?
You need to log in to create posts and topics.

Ban? Za poke?

Když už tak statečně banujete za poke či nadávky na TS, není fér potrestat tedy všechny?
Snímek Lightshotu (prnt.sc)

Hrdinové! 🙂

Kdo si hraje, nezlobí. 😛

Ahoj I_mia_I,

Ako člen AT, ktorý ťa zabanoval pociťujem potrebu sa k tejto téme vyjadriť.

Takže začnime pekne od začiatku. Tento príspevok si vytiahla krásne z kontextu aby sa tváril navonok v prospech voči tvojej osobe. No môjho názoru ide o veľký omyl.

Asi hodinu dozadu sme boli vo free roomke, kde si sa pripojila a začala nám tam dookola vydávať rôzne zvuky a pazvuky typu "tsss tssss tsss pssss pssss ssss fff spsst" etc. Po následnom požiadaní o prestátie, to naďalej pokračovalo. Dostala si kick, po kicku si si zmenila meno a vrátila sa späť s rovnakým pokračovaním.  Toto neskôr vyústilo k tomu, že sme sa presunuli do súkromnej roomky a konečne si mysleli, že nastal kľud.

No boli sme na veľkom omyle. Na tvojom prvom screene, poukazuješ na to, ako ťa hroch poke-oval, v čase 18:52:27. No na mojom screene: https://ctrlv.sk/bNri  z dokonca času 18:49:57 je jasne vidieť, že hroch nebol prvý, kto začal provokovať  a  spamovať opačnú osobu.  Môjho názoru išlo len o klasický čin od človeka, ktorému niečo vadí, tak to začne robiť tiež. Prišiel mi report na teba, len z jeho strany. Následne to pokračovalo ďalej a ďalej ( https://ctrlv.sk/CAmN ). K tej fotke s hydrou by som rád dodal aj ostatok, ktorý tam chýba. ( https://ctrlv.sk/VBuD ).

Po následnom upozornení a už druhom kicku, si sa premenovala na vulgárny nick voči mojej osobe, kedy mi už naozaj došla trpezlivosť. ( https://prnt.sc/116ny5q )

Ak by bolo potrebné dodať fotky aj mimo prnt.sc formátu, nieje žiaden problém.

Samozrejme, vulgárnu vec, ktorú tam napísal, nijako neospravedlňujem a nechám sa hrocha ku danej veci vyjadriť, no taktiež by som nemal chladnú hlavu keby mi niekto toto robí.

Z celého tohto usudzujem len to - chápem, že niektorí mladí ľuďia maju priveľa hormónov. No podľa mňa väčšina ľudí sa zbavuje prebytočných hormónov napríklad tak, že si ide zabehať alebo zacvičiť, a nie provokovať ľudí na internete.

-420liver

**FACEPALM**

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Takže, áno s tou hydrou a vtákom .. to sa ospravedňujem ale bol som fakt riadne vytočení a nevedel som čo napísať tak som napísal toto, páči sa mi ako si to zostrihala tak že som si ja začal čo ako môžeš vidieť na Oliverovom screenshote neni vôbec pravda.

Nebudu psát žádnou dlouhou slohovku, jako Oliver nebo jak mu říkáte. Nepíšu, že jsem nic neudělala. Jen chci tedy tu vaši spravedlnost. 🙂

Týpek mi nadává, no a co že je vytočený? Kvůli tomu za to nemůže? V tom případě (jak napsal i hroch) jsem i já byla vytočená a omlouvám se za to. Dostanu unban?

Kdo si hraje, nezlobí. 😛

Vytočená si bola z čoho? Toto mi moc ako ospravedlnenie nepríde. Z dôkazov uvedených vyššie je jasne vidieť, že ty si bola tá osoba, ktorá to celé začala. A ak si žiadaš o unban, si v zlom topicu. O tom, či má byť hroch zabanovaný alebo nie nechám rozhodnúť vedenie. Príde mi vysoko neinteligentné bezdôvodne začať ľudí provokovať a potom sa tu hrať na neviniatko, ale to je len môj názor.

Quote from I_mia_I on 7. apríla 2021, 20:38

Nebudu psát žádnou dlouhou slohovku, jako Oliver nebo jak mu říkáte.

Ak má byť toto výhovorka na tú vulgárnu narážku v nicku na mňa, tak mi to príde celkom trápne.

-420liver

Jasné ... môžem sa to že si to prvá začala .. 😀 však sa uvedom čo píšeš veď to je na smiech ... A čo ta vytočilo? že sme sa premiestnili do inej roomky za to že si tam vydávala pazvuky. No to je logické, kto by to chcel počúvať.

Sorry, ale jste oba blbci, nebo co.. Kde furt vidíte, že se bráním s tím, že jsem třeba nespamovala? 😀 Já chci jen trest pro toho "frajera", co si neuvědomuje komu a co píše.

Nebo je snad normální někomu psát o vyhulení? 😀 Koho k tomu ještě přizveme? Kamzíka nebo někoho jiného? Píšu hnusně, respektive stejně jako hroch na TSku, kterému to jen tak prošlo. Evidentně se stačí bavit s někým v AT a pak si můžem dělat co chceme.

Kdo si hraje, nezlobí. 😛
Quote from I_mia_I on 7. apríla 2021, 20:58

Píšu hnusně, respektive stejně jako hroch na TSku, kterému to jen tak prošlo.

Bohužiaľ, report mi prišiel len na teba a nevidím osobné konverzácie medzi hráčmi. Skôr mi príde absurdné, že po tom čo nás bezdôvodne začneš všetkých provokovať hádžeš špinu na ostatných.

Quote from 420liver on 7. apríla 2021, 20:46

O tom, či má byť hroch zabanovaný alebo nie nechám rozhodnúť vedenie.

-420liver

Ah ... 😀 to nemá cenu snáď ani čítať ... Áno ďakujem za blbca to cením, ja trest kľudne prijmem ak to bude nevyhnutné ...  Píšem niekomu, kto má viac pohreškov než celý server dokopy takže uvedomujem.

Neni to normálne a už som sa ospravedlnil. (Toto je posledné vyjadrenie k tomu).

Vážne sa tu hádate o tomto  ? 😀 ach jaj ...