Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

fibich dostal BAN od DooBoy

dostal jsem ban za to že jsem byl na vanila serveru a dal jsem si / vyskočili mi tam ty blbosti a klikal jsem na něj po té jsem se přepojil na survival a rpg server a DooBoy se mě zeptal proč jsem zkoušel pluginy aniž bych to mohl vysvětlit nebo to hned mi dal na tvrdo BAN ... za což jsem docela naštvaný ... připojil jsem se na tento server s náladou a chutí hrát po dlouhé době MC a hned jsem dostal BAN.... byl bych velice rád kdyby jste mi ten BAN odebrali a byli by jsme všichni spokojení a já mohl dále hrát na tomto serveru přesněji na VANILA serveru který tam máte .... chceme si tam s kamarádem po dlouhé době zahrát ... a já z mojí blbosti dostal BAN který bych chtěl aby jste odebrali .... vážně jsem nic nehledal a ani jsem nechtěl nijak narušovat server ... jen jsem zkoušel jestli jde na vanila serveru /spawn a /tpa ..... ale zjistli jsem že nejde takže se Vám omlouvám za to ....

Ahoj Fibich,

Ty vysvětluješ že jsi chtěl zjistit pouze /spawn a /tpa. Proč jsi teda nenapsal "/spawn" nebo "/tpa" místo "/" ?

U Tvého banu šlo hlavně o další účty na Tvojí IP (danluluKILL, petros, MIKOMIKO, Marshmello_02, xXTatrankaChanXx, CraftSlavaky, Lenister, _R0dr1_, luluista). Při přihlášení jsi byl informovaný o "Tvých" účtech a aby jsi informoval někoho z adminů - to jsi neudělal (MultiAcc).

Účet danluluKILL je navíc zabanovaný za používání Flyhack a tím pádem to můžeme považovat za obcházení banu.

Z toho důvodu máš jako hlavní důvod banu "MultiAcc, Obcházení banu". Zjišťování pluginu jsem tam dal až naposled, přitom to bylo jediné k čemu jsi se vyjádřil.

Tímto Tě prosím o vyjádření k dalším účtům na Tvé IP.

Díky DooBoy

Keďže žiadosť nespĺňa formálne požiadavky pre žiadosť o podanie unbanu, žiadosť sa zamieta. Novú žiadosť prosíme vypísať podľa formulára: https://midascraft.sk/forum/topic/ako-ziadat-o-unban-pravidla-unbanu/

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~