Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Golden eštebak,bo som vytočeny...

12

Po neskutočné dlhom a unavnom čítaní vašej hádky (ako keby nemám čo robiť ) Vám dám možnosť výberu. Buď sa prestanete hádať ale ,že všade nie len tu. Alebo dostanú všetci zúčastnení  "pvp" bojov Ban na 24h. Stalo sa niečo čo by vám dlhodobo znechutilo hranie ? Alebo Vás nejak výrazne poškodilo niektorého ? Myslím si ,že nie . Skúste prosím porozmýšľať a nájsť pokojne riešenie sami pre seba. Do večera poprosím stručne vyjadrenie hlavne oboch zainteresovaných,či dospeli k mieru alebo to ozaj chcú riešiť zbytočným záznamov v banliste.

Hades.

Quote from Hades on 2. mája 2021, 11:05

Po neskutočné dlhom a unavnom čítaní vašej hádky (ako keby nemám čo robiť ) Vám dám možnosť výberu. Buď sa prestanete hádať ale ,že všade nie len tu. Alebo dostanú všetci zúčastnení  "pvp" bojov Ban na 24h. Stalo sa niečo čo by vám dlhodobo znechutilo hranie ? Alebo Vás nejak výrazne poškodilo niektorého ? Myslím si ,že nie . Skúste prosím porozmýšľať a nájsť pokojne riešenie sami pre seba. Do večera poprosím stručne vyjadrenie hlavne oboch zainteresovaných,či dospeli k mieru alebo to ozaj chcú riešiť zbytočným záznamov v banliste.

Hades.

Z našej strany (Ja, Wrenddyx a erzoo), sme za udobrenie sporu, aby nikto nemusel mat ban.

-Speed

Hades, môžem sa Ťa spýtať, za čo presne by som mal dostať ban aj ja a nielen oni, prosím Ťa?

Pretože súdiť niečo také mi príde ako riešiť spor v cukrárni kde Jožko zobral Peťovi lízatko a Peťo mu lízatko pôžičal. Myslím si,že ste rozumný ľudia a dokážete si to to vysvetliť aj bez zásahu nás. Ak by išlo o šikanu bezvahania zasiahnem ( to nestrpim) ale dokazovať odpojenie z boja po 40min boji v aréne ....Ak ozaj cítiš takú krivdu žiadaj o vyšetrenie kde sa budú kontrolovať logy. Ale ak si budeme musieť sadnúť k takému čítaniu vec ,že pôjdeme do detailov a nikto není bez viny. Preto by som bol fakt rád ak by ste si to vysvetlili a zakopali vojnovú sekeru. Ide o hru nie o život. Hra je o relaxe nie o strese.

Hades.

Ale Peťko mu žiadne lízatko nepožičal, Jožko si ho len vzal a ani si nepriznal chybu a neospravedlnil sa.

Tvoje riešenie je, ako keby si dal facku Jožkovi a Peťkovi, aj keď Peťko nič neurobil.

Chcem, aby boli potrestaní tí, čo mi ukrivdili alebo aby som získal to, kvôli čomu som bojoval. Spedmin vedel, že proti nemu bojujem, aby som získal jeho veci ešte pred začiatkom nášho súboja, ktorý bol dohodnutý ako 1v1. Súboj preťahoval, míňal môj čas a veci, hrál neférovo a nakoniec sa ON odportuje z boja, pretože "ho to nebavilo". Nezdá sa mi fér, ako spedmin hral, ako situáciu riešil Helper Romanessi a ako máme byť potrestaní.

Som ochotný to vyriešiť medzi sebou, len ak mi spedmin, wrendyx a erzo dajú 1 celý set vecí z pokladu boha Dia, shulker plný xp bottlov, shulker splash potion of strength 2, shulker splash potion of speed 2, shulker splash potion of fire resistance s dĺžkou 8 minút a shulker splash potion of healing 2 ako náhradu za veci, ktoré som mal získať po výhre v našom 1v1 súboji a veci, ktoré som minul, keď náš súboj neférovým spôsobom predĺžili.

Keď hovorím o celom sete vecí z pokladu boha Dia, myslím tým Netherite helmet, chestplate, leggings, boots, sword, bow a totem of undying, ktoré sa v tom poklade nachádzajú.

Pokiaľ s mojím riešením oponújuca strana nebude súhlasiť, chcel by som požiadať o ich riadne potrestanie.

Z našej strany trváme na našom rozhodnutí uvedenom vyššie. Nevidím dôvod niečo hádzať hráčovi goldenex...

-Speed

Dobre. Toto nikam nevedie. Uznávam odpojenie z boja ako také. Ostatne obvinenia sú podlá mňa diskutabilne a preto budem trestať len osobu ktorej sa to bytostne týka a to je speedmine. Udeľujem mu ban na 3h. Navrhovane tresty sú neprimerane keďže sa odpojenie z boja trestá väčšinou 1h banom.

PROTI TOMU ROZHODNUTIU NEJE MOZNE SA ODVOLAŤ.

Hades.

12