Fórum

Forum Navigation
You need to log in to create posts and topics.

Helper

12

Nekaz nám to, nekaaaaaaaz

 

ssssssssssssssssss

V tomto si dovolím súhlasiť s Killerom, myslím že pohovor sám o sebe je hrozne stresujúci a nie to ešte keby sa to streamovalo. A na základe toho by sa nedal férovo zhodnotiť a porovnať jeho výkon s predcházdajúcimi adeptami.

You only go around once, but if you play your cards right, once is enough.

A ja si zase myslim, ze by budouci clen AT mel ustat trochu vic stresu a pozornosti, nez je mu prijemne. Nahodou mne osobne se myslenka streamovani pohovoru moc libi. Myslim, ze by bylo o zabavu postarano a hlavne by nikdo nemohl zpochybnovat to, jak se do AT ten konkretni clovek vubec mohl dostat.

Golden se na serveru vyjádřil, že to nechce a na to by se mělo pohlížet především.

 

Ja chápem chuť hráčov vidieť, ako taký pohovor prebieha. Naozaj bola možnosť vidieť to aj na jednom z mojich streamov. Domnievam sa však, že v tomto prípade nie je verejné streamovanie pohovoru potrebné, aj keď by mohlo byť pre vás zábavné. Prihliadam hlavne na nesúhlas hráča so streamovaním takéhoto pohovoru a rešpektujem jeho prejav vôle. Do budúcnosti sa však môžeme zamyslieť nad tzv. verejným vypočutím kandidátov na Helpera, aby sa predišlo akýmkoľvek špekuláciám. Avšak, nateraz nie. 🙂 Ďakujem za pochopenie

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~

Kedy vlastne ten pohovor bude, prosím Vás?

Pohovor bude o 20:30.

Ďakujem

Ahoj, tvoju žiadosť sme posúdili, vypočuli si ťa na pohovore, avšak si nevyhovel. Navrhujeme ti preto, aby si sa pokúsil doštudovať si pravidlá. Novú žiadosť o vstup do AT si môžeš podať o 30 dní.

Lock.

Cestu si nájdem, alebo spravím... ~Hannibal~
12